«Олімпік» — «Ворскла»: більшість експертів впевнені у перемозі ворсклян

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішньої гри

Сьогодні у києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського «Ворскла», в рамках 23-го туру УПЛ, зіграє проти донецького «Олімпіка». Гра почнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Напевно тільки львівські «Карпати» зараз лихоманить сильніше ніж «Олімпік». Команда програла всі матчі у 202-му році, в тому числі програли і ворсклянам. Перед цим туром команду покинув іспанський тренер Вінсенте Гомес, на якого покладали великі надії. Словом, «Олімпіку» зараз не позаздриш. У «Ворскли» навпаки зараз все стабілізувалося, і мікроклімат в команді, і результати. Єдине, що може суттєво і негативно вплинути на гру ворсклян — щільний графік. На третій день після перемоги над «Шахтарем» полтавці програли «Маріуполю». Три дні тому «Ворскла» у важкому матчі перемогла «Десну», і зараз — виїзд до «Олімпіка».

Букмекери віддають невелику перевагу господарям:

П1 — 2,41      Х — 3,25       П2 — 3,00

А от більшість наших експертів навпаки впевнені, що виграє «Ворскла».

Сергій Лукаш: «Ворскла» переможе з мінімальним рахунком. Команда нарешті навчилася не припускатися помилок в обороні, а атакувальний потенціал дозволяє сподіватися на голи. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Ібрахім Кане«.

Сергій Ходирєв: «Ворскла» програє. Команда Юрія Максимова наразі не готова грати у щільному графіку два хороших матчі поспіль. Загадайте, що було в Маріуполі після перемоги над «Шахтарем». У четвер був хороший матч проти «Десни», сьогодні команда буде на спаді. Мій прогноз — 1:0 на користь «Олімпіка».

Юрій Мармач: «Виграний матч проти «Десни», якщо й вплине на «Ворсклу» то тільки у позитивному ключі. Мій прогноз — 1:2. Переможуть полтавці».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» переможе з мінімальним рахунком. З олімпійцями зараз коїться щось незрозуміле. Мало того, що команда програє матч за матчем, так ще й перед цим туром клуб звільнив головного тренера. Звісно, фізично ворскляни будуть не в найкращих кондиціях, адже недавно провели важкий матч з «Десною». Втім, за щільної гри, «Ворскла» таки заб’є один гол. Мій прогноз — 1:0. Відзначиться Руслан Степанюк".

Види спорту:

Футбольні турніри: