Владислав Скочко з Пирятина допоміг юнацькій легкоатлетичній збірній України завоювати «срібло» у міжнародній матчевій зустрічі

Наш легкоатлет змагався у бігу на 3 км

Напередодні карантину, у Стамбулі відбулася міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики між юнацькими збірними України, Туреччини, Білорусі та Сербії. Представники різних дисциплін змагалися між собою, а потім їх результати підсумовувалися і за кількістю набраних очок визначався переможець.

Владислав Скочко змагався у бігу на 300 м серед хлопців і став тут четвертим. Пирятинець фінішував з часом 9:23,41. Перемін у забігу Енбія Язічі (час — 8:54,75), друге місце у серба Огнєна Ніколіча (час 9:07,17), третє — у білоруса Дарека Дудо (час — 9:12,18).

Загалом, збірна України набрала 91 очко і посіла друге місце у командному заліку, відставши на 5 очок від збірної Туреччини.