ВК «Решетилівка» надав місцевій ЦРЛ мікроавтобус та три позашляховики

Президент і гравці ВК «Решетилівка» передають автомобілі лікарні / фото з Facebook

Волейболісти далі свої власні автомобілі

Волейбольний клуб «Решетилівка» слідом взяв приклад з «Нової Пошти» та ФК «Ворскла» і взявся допомагати лікарям під час карантину. Клуб надав у розпорядження Решетилівської районної лікарні свій клубний мікроавтобус, а також — три позашляховики. Про це клуб повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Що це за машини

На допомогу Решетилівської ЦРЛ надали мікроавтобус «Renault Trafic», яким можна перевозити вісьмох пасажирів. Також на допомогу лікарям спрямували три легкові позашляховики, а саме:

  • Toyota FJ Cruiser
  • Toyota Prado
  • Jeep Wrangler

Цікаво, що це власні автомобілі волейболістів, щоправда свої прізвища вони чомусь скромно не афішують.

Клубний мікроавтобус ВК  «Решетилівка»

Що говорить президент клубу

Детальніше ситуацію пояснив президент клубу Олександр Біленький:

— Олександре Юрійовичу, ви віддали у розпорядження лікарів всі три машини одразу, чи як відбувається взаємодія з лікарнею?

— Коли я зв’язався з головним лікарем і сказав, що у нас є можливість допомогти, перше про що він сказав, це про потребу в мікроавтобусі. Тому ми його одразу віддали у розпорядження лікарні, а увесь інший транспорт надаватимемо за необхідності. Один позашляховик — Toyota Prado — ми загнали на територію лікарні, і він постійно буде там. Два інших — надаватимемо «по дзвінку». Як тільки лікар чи контактна особа від лікарні вийде на зв’язок і скаже, нам потрібна машина в такий-то час, ми тут же її надамо.

— Позашляховики надали самі волейболісти, це їхні власні машини, проте ніхто не називає їх прізвищ.

— Вони самі не надто це афішують. Ми діємо як команда, а не як хтось окремо.

— Ви зараз на зв’язку з лікарнею? Наскільки там збільшилося навантаження, що виникла потреба у транспорті?

— Там завжди була потреба у транспорті. Особливо болючою вона стає коли треба їхати кудись у район. У задовільному стані там тільки карета швидкої допомоги. Щодо інших машин, то це авто класу «Daewoo Sens». Уявіть, як на них пересуватися у віддалені села, по нашим дорогам. Тому власне, ми й вирішили надати машини, які зможуть проїхати абсолютно всюди.

Що робить команда під час карантину

Чим займаються волейболісти прямо зараз в період самоізоляції, ми запитали у головного тренера команди Сергія Котьмана:

— Всі хлопці зараз виключно підтримують форму, — розповідає наставник. — Сидять вдома і виконують вправи на загальну фізичну підготовку. Хтось бігає з дитиною на плечах і віджимається з малечею, хтось ще щось вигадує. Ми всі на зв’язку, але тренуємося кожен окремо.

Нагадаємо, що 25 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом для полтавських лікарень  пожертвувала «Нова Пошта», а також соціальну активність проявила полтавська «Ворскла», яка взялася опікуватися Полтавською обласною інфекційною лікарнею.

Також нагадаємо, що ВК «Решетилівка» — переможець першого етапу Другої ліги ЧУ з волейболу. У Полтаві має відбутися «Фінал чотирьох», де решетилівці змагатимуться за підвищення у класі.

Види спорту:

Футбольні турніри: