Дмитро Різник: «Якщо виконувати настанови МОЗ, футбол скоро повернеться»

Дмитро Різник / Фото з Instagram

Голкіпер «Ворскли» розповів як тренується під час карантину

Вже другий тиждень увесь світовий футбол на карантині. Скасовано всі матчі, а футболісти змушені тренуватися не командами, а окремо. В Україні карантин поки що оголошено до третього квітня, але навіть якщо цей день стане останнім у карантині, коли поновиться футбольний сезон — наразі не відомо. У цей час футболістам треба якось тримати себе у формі, і не розгубити навичок. Ми зв’язалися з основним голкіпером «Ворскли», полтавцем Дмитром Різником, і він розповів як тренується під час карантину.

— Дмитре, я так розумію, футболісти, як і всі спортсмени зараз зайняти виключно загально фізичною підготовкою. Воротар не може тренуватися сам, адже треба щонайменше один партнер, який би бив по воротах, як виходиш із ситуації?

— Раз на два дні, після того як прокидаюся, все ж їду на базу. Ми там зустрічаємося з моїм партнером Олександром Ткаченком та тренером воротарів Сергієм Долганським і трохи тренуємося разом.

— А як же самоізоляція?

— Ну на базі більше нікого немає, збираємося тільки ми втрьох і тренуємося недовго. Так, в основному працюю в тренажерці і вдома теж виконую вправи на ЗФП.

— Ти полтавець, в тебе дім і база, відносно недалеко. А як інші футболісти, роз’їхалися по домівках?

— Ну принаймні, я нікого з хлопців на базі не бачив.

— Колись в коментарі журналістам, Юрій Максимов жартома сказав, що живе на базі. Вже не живе?

— Ні, його там немає (сміється).

— Цей коментар читатимуть вболівальники, у тебе зараз є можливість звернутися до них і переказати вітання.

— Шановні вболівальники, зараз ми всі без футболу, але все це колись закінчиться. Головне, не слухати різних дурниць, натомість уважно слухати і виконувати настанови від МОЗ, і все буде добре. Футбол скоро повернеться.

Нагадаємо, що після 23-х турів «Ворскла» посідає десяту сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Також підопічні Юрія Максимова вийшли до півфіналу Кубка України, де мають зіграти з «Маріуполем».

Види спорту:

Футбольні турніри: