Головний тренер «Гірника-Спорт»: «З зарплатами поки що все нормально»

Ігор Жабченко побував в гостях у програми «Україна футбольна»

Днями головний тренер «Гірника-Спорт» з Горішніх Плавнів Ігор Жабченко побував в гостях у програми «Україна футбольна», де відповів на актуальні запитання. Про це повідомляє прес-служба клубу. До вашої уваги найцікавіше з цього невеличкого інтерв’ю

Про карантин і коронавірус

«Зараз найголовніше, сидіти вдома і нікуди не виходити, щоб не підчепити цей вірус. Максимум — перебіжками до магазину. І найголовніше — домашній карантин. Якщо є можливість виїхати на природу або у когось будинок за містом, то це ще краще. Ну і не варто забувати про свою функціональну готовність, підтримувати її вправами для пресу, ніг та рук. Це все можливо в домашніх умовах»

Про новачків нападника Єгора Твердохліба та захисника Богдана Векляка

«Єгора Твердохліба мені порекомендував колишній арбітр Сергій Березкін. Він прислав мені його нарізку. А подивився його статистику в аматорському футболі і він підкупив мене своєю настирливістю та харизмою: він забирав м’яч, всіх обігрував і забивав голи. Мені це імпонує. Він приїхав до нас в кінці чемпіонату, потренувався з командою і підписав контракт. Богдан Векляк — достатньо кваліфікований захисник. Ви знаєте, що наш захисник Юрій Кравчук перейшов в клуб УПЛ, і нам був потрібен ще один центральний захисник. Ми знайшли такого в «Карпатах». Нам теж помогли, порадивши його, він приїхав до нас на збори. В нього хороші дані: і перший пас, і швидкість, і головою добре грає. Я думаю, що Перша ліга піде йому на користь. Це футболіст рівня прем’єр-ліги.

Про зарплати

«Поки що все більш-менш нормально. Подивимося, що буде у квітні. Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, який спонсує наш клуб, завжди підтримував команду і виконував всі домовленості. А що буде далі ніхто не знає. Розумієте, приміром, у «Барселони» і «Ювентуса» такі зарплати, що вони можуть і рік не отримувати і нормально жити. Але у Першій лізі немає таких суперзарплат. Футболісти живуть від зарплати до зарплати. Добре, коли є чемпіонат и за перемогу можна заробити премію, це теж бонус. Але якщо буде скорочення зарплат — це звісно буде проблемою. Втім, я думаю, що це питання не актуальне, якщо зменшувати зарплати, то лише на 20-30%, не більше.

Також до вашої уваги повний випуск програми:

Види спорту:

Футбольні турніри: