Журналіст Сергій Болотніков: «Якщо Кубок України виграє не «Динамо», останнє місце у Єврокубках розігруватимуть команди з 4 по 7 місце

Михайло Співаковський та Сергій Болотніков

«Ворскла» має одразу два шанси потрапити до Ліги Європи на наступний сезон

Не зважаючи на те, що пандемія коронавірусу поставила увесь футбол на паузу, в УАФ налаштовані будь-що дограти поточний сезон. Полтавська «Ворскла» має одразу два шанси на потрапляння до Єврокубків — через відповідні матчі плей-офф у чемпіонаті та через Кубок України. Втім, було незрозуміло, яким чином ці турніри інтегруватимуться. В Регламенті УПЛ вказано, що останню путівку до Ліги Європи у стикових матчах розігруватимуть команди, які посядуть 5,6,7 та 8 місце за підсумками чемпіонату. Втім, якщо Кубок України виграє якась команда крім «Динамо», то вона автоматично гарантує собі місце у ЛЄ. За роз’ясненнями до УПЛ звернувся журналіст програми «ТаТоТаке» Сергій Болотніков і у випуску програми розповів, як бути у цьому разі.

Якщо Кубок України виграє не «Динамо», а «Ворскла», «Маріуполь» чи «Минай», то матчі плей-офф за путівку в ЛЄ через чемпіонат розігруватимуть команди, які посіли 4, 5, 6 та сьоме місце. До вашої уваги випуск програми:

Нагадаємо, що полтавська «Ворскла» має шанси вибороти путівку до ЛЄ в обох турнірах. У півфіналі Кубка України полтавці зіграють з «Маріуполем», а в чемпіонаті команда Юрія Максимова перебуває на десятому місці, відстаючи на чотири очка від восьмого місця і на сім від «Дніпра-1».

Види спорту:

Футбольні турніри: