Аматорський полтавський «Легіон» змінив назву і відмовився від Чемпіонату області

Тепер в Чемпіонаті Полтави з’явиться нова команда — ФК «Чемпіон»

Нещодавно ми публікували список команд, які підтвердили свою участь у Чемпіонаті Полтавської області з футболу 2020, коли б він не розпочався. У тому списку не знайшлося місця для чинного «срібного» призера чемпіонату та володаря Кубка Полтавщини — полтавського «Легіона». Ми вирішили з’ясувати, яка подальша доля команди. Виявилося, що вона змінила назву і відмовилася від участі в чемпіонаті області поточного року. Ми запитали про це у головного тренера команди Сергія Бубнова?

— Сергію, в кінці Чемпіонату Полтави 2019, Ви особисто говорили, що «Легіон» більше не братиме участі у Чемпіонаті міста, і зосередиться на обласних змаганнях. Тепер виходить все навпаки?

— Так. Ми готуємося до Чемпіонату Полтави, а в обласній першості цього року не змагатимемось. Для конкуренції в Чемпіонаті Полтавщини потрібен потужний бюджет. Цього року не склалося.

— На Кубку Пожечевського більшість футболісти з «Легіона» з Вами на тренерському містку виступали і перемогли як ФК «Чемпіон». Що це означає?

— Все просто. Тепер у нас нова команда, яка називається ФК «Чемпіон» і Кубок Пожечевського став своєрідним дебютом для нової назви. Саме ФК «Чемпіон» братиме участь у майбутньому Чемпіонаті Полтави.

Нагадаємо, що у майбутньому Чемпіонаті Полтавщини з футболу підтвердили участь 23 команди. Про всіх ймовірних учасників та орієнтовні дати початку змагань читайте тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: