Жан Беленюк просить прем’єр-міністра офіційно дозволити спортсменам тренуватися в залах

Жан Беленюк

Чемпіон Світу з греко-римської боротьби від Полтавщини та нардеп висловив прохання на засіданні Уряду

Сьогодні відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів. На ньому було прийнято ряд важливих рішень, зокрема карантин пов’язаний з пандемією коронавірусу продовжили до 11 травня. В кінці приділили увагу і спорту. Нардеп Жан Беленюк, який за сумісництвом представляє Полтавщину як професійний борець греко-римського стилю, звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмиглая з проханням полегшити умови тренування для українських спортсменів і дозволити їм тренуватися в залах.

— Хочу звернутися з проханням, як народний депутат, і як представник спорту, — почав Жан Беленюк. — По -перше хочу подякувати за те, що на минулому засіданні уряду було прийняти зміни до Постанови 211, які дозволяють спортсменам штатної збірної України тренуватися на вулиці. Проте не у всіх видах спорту можна повноцінно тренуватися в тих умовах, які надає вулиця. Тому я прошу вас надати доручення очільнику МОЗ та головному санітарному лікарю, щоб вони опрацювали можливість того щоб принаймні спортсмени штатних збірних України тренувалися у спортзалах, з дотриманням всіх заходів безпеки.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прийняв прохання Жана Беленюка. Діяти ці дозволи будуть орієнтовно з 11 травня. Варто відзначити, що на попередньому засіданні Кабміну, яке відбулося 16 квітня, уряд дозволив спортсменам штатних збірних України тренуватися на вулиці. Втім, ці зміни до відповідної Постанови досі не оприлюднені, тому незрозумілий ні алгоритм роботи, ні механізм контролю.

Види спорту:

Футбольні турніри: