Микола Кудацький: «Дівчата виконують завдання з ОФП, тактикою і технікою займемося після карантину»

Головний тренер жіночої футзальної команди «ПЗМС» розповів чим займаються його підопічні на карантині

Разом з усім спортом, на карантин пішов у український жіночий футзал, де полтавська команда «ПЗМС» змагається за призові місця у Вищій лізі. Ми зв’язалися з головним тренером команди Миколою Кудацьким і розпитали чим зараз займається команда:

— Миколо Миколайовичу, коли починався карантин, напевно ще не було зрозуміло як надовго він затягнеться. Але пройшло вже більш ніж два місяці, і так чи інакше всім спортивним командам треба налагоджувати комунікацію і підтримувати форму. Як це відбувається у «ПЗМС»?

— Я реаліст, тому коли лише оголосили карантин я розумів, що це точно не обмежиться заявленими двома тижнями. Всі дівчата роз’їхалися по домівках. Ми з тренерським штабом дали їм завдання, розповіли на що звернути увагу. Зараз вони тренуються в себе вдома. Техніку і тактику будемо підтягувати коли вже зберемося всі разом. Я сподіваюся, що після закінчення карантину нам дадуть хоча б пару тижнів на підготовку.

— Зараз тільки й розмов, щодо поновлення футбольного сезону в різних країнах. А як щодо жіночого футзалу в Україні? Є якісь обговорення, орієнтовні дати і т. п.?

— З того часу як прийшов лист про призупинення чемпіонату і до сьогодні, я не отримував жодних звісток з АФУ. Тому поки що ні про яку конкретику стосовно поновлення змагань не йдеться. На мою думку, було б логічно змінити формат, щоб команди з’їжджалися в одному місті і грали між собою тур у форматі мінітурніру. Це б значно пришвидшило процес. А щодо дат — наразі нічого сказати не можу.

Види спорту:

Футбольні турніри: