Олександр Горський: «Зараз гандболісти тренуються дистанційно і присилають відеозвіти»

Головний тренер полтавського гандбольного «Динамо» розповів чим займаються його підопічні під час карантину

Під час карантину всі спортсмени, так чи інакше, змушені коригувати свою підготовку і підтримувати свою форму в ізоляції. Особливо це стосується тих, хто не є членами штатної збірної України у своєму виді спорту. Ми зв’язалися з головним тренером полтавської гандбольної команди «Динамо» Олександром Горським і запитали чим зараз займаються його підопічні.

— Олександре Жановичу, почну з більш глобального запитання: що відомо про поновлення сезону?

— Нічого конкретного. Федерація озвучила стійку позицію — дограти всі змагання в сезоні, як дорослі так і дитячі. Не зважаючи на продовження карантину, ця позиція не змінилася. Втім, про конкретні дати поки що не йдеться.

— Ваші підопічні зараз роз’їхалися по домівках. Як тримаєте їх у тонусі? Як комунікуєте?

— У нас є груповий чат, там хлопці раз на тиждень отримують завдання, а потім присилають відеозвіти. Тренуються вдома, виходячи з можливостей які дають такі умови. Звісно, було б добре пробігти крос на вулиці, але поки що обходяться без цього. Оскільки напряму контролювати процес зараз ніяк, форма хлопців тримається на їх самодисципліні. Коли після карантину всі вийдуть на майданчик, тоді й буде остаточно зрозуміло, хто чим займався на самоізоляції.

Нагадаємо, що після семи турів, полтавське «Динамо» посідає останнє шосте місце в турнірній таблиці Вищої ліги.

Види спорту:

Футбольні турніри: