Владислав Кулач: «Донецьк був найкращим містом на світі, але зараз Полтава — мій другий дім»

Владислав Кулач

Нападник «Ворскли» дав гучне інтерв’ю Youtube-каналу «Sport Traveler UA»

Днями на спортивному Youtube-каналі «Sport Traveler UA» вийшло велике ексклюзивне інтерв’ю з нападником «Ворскли» Владиславом Кулачем. На момент запису інтерв’ю Влад грав у Будапешті за місцевий «Гонвед». Саме там його відшукав ведучий каналу Володимир Крупчук. Ми вибрали для вас кілька цікавинок з інтерв’ю:

Про кращих захисників проти яких грав

«Проти кого було найважче? Ну Шкртел дуже сильний був, проти нього ми з „Зорею“ грали, коли він виступав за „Фенербахче“.. Дуже хороший. В принципі, в ЛЄ, багато з тих проти кого ми грали — Смолінг, Байї — дуже серйозні гравці. В „Арсеналі“ не така важка оборона, але звісно відзначу Пападопулоса. Правда в Єврокубках було багато крутих гравців проти яких грав. З ними тяжко, вони дуже грамотно грають.

— А в УПЛ?

— Ракицький. Він був дуже сильний в плані початку атак. В цьому компоненті це був найкращий гравець. Зараз з таким пасом як у нього мало захисників. Але в плані оборони є кілька захисників, які силно грають. Завжди тяжко грати. В деяких моментах ти в одної людини в одній грі можеш більшість єдиноборств виграти, а в іншій — програти. Залежить від того, як йде гра. Словом, є у нас хороші ЦЗ».

Про перехід в «Олександрію»

«Коли я прийшов в команду, було все добре. Я багато часу пропустив зимою, бо були класні пропозиції. Але я чекав, щоб до кінця все вийшло. Богданович (Володимир Шаран, прим. авт.) дзвонив багато разів. Хотів, щоб я прийшов в його команду. Але я не хотів лишатися в Україні. На той момент я мав хороші пропозиції. Підтримував форму в Києві.

В мене, до речі, ще був варіант повернутися у «Ворсклу». Не знаю, що було тоді в голові в мене, але було якось соромно вертатися: сказав всім, що йду з «Ворскли», а через два місяці повертаюсь. Хоча Василь Вікторович кликав. Та й Іван Дмитрович Балан казав, що нічого страшного. Не знаю чому не повернувся. Перехід в «Олександрію» це, напевно, була найбільша помилка в житті. Спочатку все було добре: на збори приїхав, підготували, зіграв пару ігор. А коли приїхали в Олександрію, я отримав травму на тренуванні. Я попросив у Богдановича дозволу поїхати в «Шахтар» на обстеження щоб мене глянули. Він відмовив. Сказав, що в «Олександрії» теж є для цього всі умови. Три тижні проходить, а я нічого не знаю. Я не відновлювався. не було тих умов, які були потрібні. Травма була серйозна, я потягнув литковий м’яз і був великий надрив.

У вихідний зробив УЗД в Полтаві. Приношу лікаря, а він каже: «Що ти приніс. В тебе такого там нема — в тебе гематома». Кажу «Окей. Хай буде гематома». Я повірив лікареві «Олександрії». Виходжу на тренування, роблю ривки, побіг тест. Нічого справді не боліло три дні не боліло. Як я потім дізнався, у цьому місці справді може не бути болю. Але якщо надірвати, то все. Фініш. Так і вийшло. На 4-5 день був товариський матч. Відчуваю, що в мене щось не так. Зіграв хвилин 60. І все, після гри в мене дуже сильно заболіла нога. І я вже не міг терпіти. Поїхав у Київ робити МРТ. В мене був дуже великий надрив. Лікарі сказали, що це серйозно і надовго. Я тоді ще раз подзвонив Богдановичу. Кажу, мовляв, цього разу мушу поїхати в «Шахтар» відновлюватися. Він дав добро. Я поїхав. Все розказав лікарям «Шахтаря», що мені казали в «Олександрії». Вони сказали: «Як взагалі людина може таке сказати, що там гематома, коли в мене надрив. Така дірка в ікрі велика». Відновлювався я в Києві 2 місяці. З «Олександрії» не було жодного дзвінка«.

Про перехід в «Єнісей», який не відбувся

« — В те міжсезоння, коли ти покинув «Ворсклу», в тебе були інші варіанти продовження кар’єри. Зокрема, був в «Єнісей. Ти туди не пішов. Ти знаєш, як в Україні сприймають будь-який перехід в російський клуб. Які причини були?

— Було кілька причин. Чесно, я не скажу, що прям був категорично проти. Правду скажу. І я не скажу, що прям ні-ні-ні. В тому переході було багато нюансів. Якогось одного рішення зразу не було. Я не засмутився, що туди не перейшов, але я не на 100% категоричний проти Росії в плані футболу. Той перехід не відбувся через комплекс причин».

Про збірну України

« — У 2018 році тебе вперше викликали до збірної. Згадай цей момент.

— З одного боку, це дуже класно. Дуже круто, коли є такий виклик. Це був дуже неочікуваний момент. Емоції зашкалюють. Атмосфера дуже класна. Сподіваюся, що я покажу хороші результати і гарно гратиму, щоб Андрій Миколайович знову звернув увагу. Сподіваюся, що поїду ще в збірну.

— Ти під частого збору спілкувався з Шевченком?

— Він всім говорить, щоб відчували себе комфортно, щоб нічого не боялися і показували те, що уміємо. Довгих розмов не було.

— Скільки ти тренувань у збірній провів?

— Виходить чотири дні та гра з Чехією. Десь п'ять днів.

— Ти за цей час зрозумів, який Шевченко тренер?

— Він дуже вимогливий. У нього дуже хороші помічники, які помагають йому в будь-якому моменті. Зауважив, що кожен у штабі працює дуже сильно і грамотно. І хорошу гру ставлять.

— У збірній завжди новачки співають пісні. І ви вибрали пісню разом з Пластуном «Ти ж мене підманула». Чий цей вибір?

— Я дивився за народними пісня. Ніби легка. Нормально. Трохи поспівали. Ракицькому тільки не сподобалося. Він хотів іншу.

— Яку?

— «Рюмку водки на столе». Не знаю, любить він таке. Я сказав, що тут не можна. Нічого, стояв плескав тоді файно. Жаль, що зараз він не у збірній. Думаю, він би допоміг».

Про Донецьк

 « — У Донецьку я не був з травня 2014 року, як тільки полетів в травні. Поки їхати туди не збираюся.

— Ти віриш, що найближчим часом все зміниться на краще — закінчиться війна?

— Вірю. Хочу, щоб було спокійно. Хочу просто приїхати в той Донецьк. Звісно, він таким вже не буде, як колись. Це було найкраще місто на землі. Дуже гарне місто. Комфортне. Рідне. Але таким воно вже не буде. Але все одно хочу приїхати. Це мій дім. Хоча я почав про нього забувати, бо думаю, що другий дім — Полтава. Схожа трохи».

Повне інтерв’ю дивіться на відео каналу:

Види спорту:

Футбольні турніри: