Футболісти «Ворскли» 12 травня вийдуть з карантину і зберуться у Полтаві

Гравці здадуть тести на коронавірус

12 травня футболісти полтавської «Ворскли» вийдуть з карантину, зберуться у Полтаві. Про це в ефірі програми «Футбольний формат» розповів захисник зелено-білих Володимир Баєнко. Про це повідомляє прес-служба клубу.

«12 травня ми збираємось у Полтаві. Перш за все — пройдемо тест на COVID-19. Всі необхідні заходи дотримання безпечної відстані вже продумано: кожен із нас буде це робити з інтервалом у п’ять хвилин. Всі обов’язково одягнуть маску і рукавички, згідно з рекомендаціями УПЛ та МОЗу. Багато хто зараз запитує про найактуальніше — зарплатню. До цього часу це питання навіть не обговорювалося, доки всі дотримувалися правил карантину. Суто робочі моменти обговорювали в месенджері. Певен, буде діалог із кожним окремо. Керівництво окреслить свою позицію. Усім необхідно з розумінням підійти до цієї ситуації, бо ж вона дійсно надзвичайна. Такого історія футболу ще не знала. Ми як першопрохідці повинні свідомо все сприймати, і бути вдячними клубу за те, що маємо», — підкреслив захисник.

Нагадаємо, що нещодавно виконавчий директор Євген Дикий розповів, що всі клуби з 12 по 17 травня мають організувати для своїх футболістів, тренерів та всіх співробітників тести на COVID-19. Матчі ж мають поновитися 30 травня. «Ворскла» у першому посткарантинному турі прийматиме ФК «Львів».

Види спорту:

Футбольні турніри: