Послаблення карантину і спорт: що дозволили професійним спортсменам та іншим людям

Професійні спортсмени та просто любителі фізкультури можуть займатися у своє задоволення

З 11 травня почала діяти Постанова Кабміну про послаблення карантинних обмежень. Зокрема постанова торкнулася обмежень пов’язаних із заняттями спортом, як для професіоналів, так і просто для умовних любителів ранкових пробіжок. Отож, відтепер можна:

Всім верствам населення

Абсолютно всі верстви населення, не залежно від віку, можуть займатися спортом на у парках, скверах, зонах відпочинку та спортивних майданчиках, а також у лісопаркових та прибережних зонах. Відтепер, якщо ви захочете піти на турнік чи пробігтися парком, вас за це не оштрафують. Але, як і раніше, обов’язковою умовою є наявність маски або респіратора. Важливе уточнення — йдеться про індивідуальні заняття (біг, хода, їзда на велосипеді, фігурне катання, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю), а не командні контактні ігри. Грати у футбол ще не можна. Фітнес-клуби також будуть закритими.

Професійним спортсменам

Членам штатних збірних команд України, а також професійним гравцям спортивних команд дозволили проводити навчально-тренувальну роботу. Йдеться лише про справді професійні клуби, діяльність яких є основним джерелом їх доходів. Тепер їм можна тренуватися на своїх базах, спортзалах, а у разі необхідності дорогах загального призначення та водних акваторіях. Проте і тут є певні умови: знову ж таки всі учасники дійства хоч спортсмени хоч тренери мають бути в масках чи респіраторах, а також всі мають перебувати в залах і майданчиках у кількості не більше однієї людини на 10 кв. м. Таке роз’яснення дає Міністерство сім’ї, молоді та спорту.

Види спорту:

Футбольні турніри: