«Ворскла» — «Львів»: експерти впевнені у перемозі полтавців

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 24-го туру УПЛ між місцевою «Ворсклою» та ФК «Львів». Матч почнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Наразі важко щось говорити про співвідношення сил між цими командами, адже довгий час футболісти обох команд не тренувалися. Тож сьогодні краще виглядатиме команда, де співвідношення футболістів які підтримували форму на карантині та лінивих футболістів більше схилятиметься до першого. Також важливу роль гратимуть тренерські ідеї.

Букмекери віддають перевагу полтавській команді:

П1 — 2,20     Х — 3,25    П2 — 3,55

Наші шановні експерти також вважають, що фаворити цього протистояння саме полтавці.

Сергій Лукаш: «Напевно зараз не варто чекати видовищного футболу, адже всі футболісти будуть у слабких фізичних кондиціях після карантину. Втім, я вважаю, що Юрій Максимов приведе команду в порядок і вона виглядатиме краще за львів’ян. Мій прогноз — 2:0. Голи заб’ють Денис Васін та Луїзао».

Сергій Ходирєв: «Поки всі команди будуть у посередній формі, на перший план вийдуть тренери і їх тактичні і власне тренерські навички. Я вважаю, що Максимов більш кваліфікований наставник і зуміє взяти зі „Львовом“ максимум очок. Мій прогноз — 2:0».

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе «Львів» з мінімальним рахунком 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк.

Сергій Чуйченко: «На даний момент клас і кваліфікація гравців „Ворскли“ вища, ніж у футболістів „Львова“. Тому я вважаю, що полтавці виграють, хай і без глядачів. Мій прогноз 2:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: