Тренер полтавського гандбольного «Динамо»: «Я за те щоб не догравати сезон»

Олександр Горський (праворуч) з підопічним

Олександр Горський поділився думками стосовно продовження сезону

Після того як почалося послаблення карантину, почалися жваві обговорення стосовно відновлення змагань у різних лігах. Якщо у футбольних та волейбольних змаганнях вже визначилися, що і як поновлюватиметься, а що — ні. Досі невідомо, коли і як відновиться ЧУ з гандболу у Вищій лізі, де виступає полтавська команда «Динамо». Ми зв’язалися з головним тренером команди Олександром Горським.

— Наразі, конкретної дати поновлення чемпіонату ще немає, — розповідає Олександр Жанович. — Більше того, зараз активно триває обговорення, стосовно того чи варто взагалі відновлювати сезон. Багато тренерів проти.

— А Ви як вважаєте?

— Я теж за те щоб не догравати цей сезон і уже в наступному почати все з нуля. Зараз, після карантину, якщо ми почнемо грати, буде багато травм, адже хлопці просто не у формі.

— А чи не залежить це від відповідальності самих гандболістів і того як вони проводили карантин?

— Звісно залежить. Але ж ви розумієте, що наш гандбол фактично аматорський. Немає грошей, зарплат і премій. Відповідно і вимагати з гандболістів щоб вони поводилися як професіонали не варто. Якщо з одинадцяти гравців один-два постійно тримають форму, це вже добре.

Види спорту:

Футбольні турніри: