Полтавський «Інваспорт» не братиме участь у Чемпіонаті області і обирає Чемпіонат Полтави

Команда Олександра Верещаки змагатиметься лише в одному турнірі

Полтавська футбольна команда «Інваспорт», яка складається переважно зі спортсменів-дефлімпійців, відмовилася від участі у Чемпіонаті Полтавської області. Про це нам розповів тренер команди Олександр Верещака.

— Річ не в забороні футболістам виступати у двох турнірах, — говорить наставник. — Просто у зв’язку з коронавірусом нам дещо урізали фінансування і обласну першість ми не потягнемо. Участь у Чемпіонаті Полтави обійдеться дешевше, адже не буде матчів на виїзді.

Поділився Олександр Верещака і думками стосовно вищезгаданої заборони.

— На мою думку, це вб’є рівень Чемпіонату міста. Чесно кажучи, я не зовсім розумію для чого це робиться. Функціонери хочуть наслідувати закордонний досвід. Але, на мою думку, ми до цього ще не готові. У мене в команді теж є хлопці, які виступатимуть за різні колективи в обласній першості. Поки що я на них розраховую, а там будемо діяти по ситуації.

Нагадаємо, що Чемпіонат Полтави з футболу 2020 мав стартувати другого червня. Але після того як АФП заборонила футболістам одночасно грати в чемпіонатах Полтави та області під загрозою дискваліфікації, старт турніру відтермінували на два тижні. За цей час всі команди матимуть змогу кадрово «перезавантажитися».

Види спорту:

Футбольні турніри: