Першу лігу закінчуватимуть у звичному режимі: «Кремінь» і «Гірник-Спорт» мають дограти сезон

Рада ліг ПФЛ ухвалила нове рішення

Сьогодні у Києві відбулося повторне засідання ради ліг ПФЛ стосовно поновлення змагань у першій лізі Чемпіонату України з футболу. На попередньому засіданні було вирішено не продовжувати сезон, але після численних проявів незадоволення, було вирішено провести повторне засідання і сьогодні воно відбулося знову, і тепер рішення було вже іншим. На ньому були присутні представники десяти клубів, серед яких і представники кременчуцького «Кременя». «Гірник-Спорт» засідання проігнорував, обмежившись офіційним листом на адресу ПФЛ.

Чотири клуби проголосували проти догравання, це власне «Кремінь», «Прикарпаття», «Миколаїв» і «Чорноморець». Інші шість клубів проголосували «за». Це «Інгулець», «Металіст-1925», «Агробізнес», «Оболонь-Бровар», «Черкащина» та запорізький «Металург». Інші клуби проігнорували засідання.

Таким чином було прийнято рішення дограти сезон 2019/2020 за чинними нормами регламенту. Тепер це рішення має ухвалити виконком УАФ.

При цьому у клубів вже є проблеми. Директор «Кременя» Андрій Недяк повідомив, що клуб не готовий продовжувати чемпіонат через брак коштів.

Види спорту:

Футбольні турніри: