Полтавським арбітрам заборонили судити Чемпіонат Полтави та інші турніри, які проходять не під егідою АФП

Суддів суттєво обмежили у роботі й заробітку

6 червня у Полтаві відбувся семінар для арбітрів Асоціації футболу Полтавщини. На зустрічі був присутній і Виконавчий директор АФП Віктор Пожечевський. Як нам стало відомо з наших джерел на цьому зібранні суддям нагадали, що їх стосуються ті ж обмеження що і футболістів, а саме — їм заборонено без дозволу обслуговувати турніри, які проходять не під егідою АФП. Таким чином арбітри, які є членами обласної Асоціації не зможуть судити матчі Чемпіонату Полтави, який збирається проводити Федерація футболу Полтави під керівництвом Олександра Кудацького. Тих хто таки судитиме чемпіонат міста чекає виключення із АФП і їх вже не рекомендуватимуть на обслуговування всеукраїнських змагань.

Нагадаємо, що минулого року АФП запровадила обмеження стосовно того, що футболіст не може одночасно грати у різних командах у різних турнірах. Тоді це не торкнулося чемпіонату міста, адже Федерація футболу Полтави не входить до АФП. Втім, цього року обласне футбольне керівництво таки поширило обмеження і на міську першість. Про нюанси пов’язані з правомірністю такого рішення ми детально писали тут і тут. Зараз же йдеться вже не про футболістів, а про арбітрів. 

Також варто відзначити, що днями на засіданні виконкому АФП, голова Асоціації Валерій Головко анонсував появу у Полтаві нового футбольного органу — Асоціації футболу Полтави, який має стати членом обласної

Види спорту:

Футбольні турніри: