«Маріуполь» — «Ворскла»: експерти розійшлися у прогнозах на матч

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Маріуполі на стадіоні ім. В. Бойка, полтавська «Ворскла», в рамках 27-го туру Української прем’єр-ліги, зіграє з місцевим «Маріуполем». Матч розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

В той час як «Маріуполь» у минулому турі «рубався» з донецьким «Олімпіком», підопічні Юрія Максимова мали вимушену перерву, адже мали грати з «Карпатами», а у тих стався спалах коронавірусу. Полтавці мали більше часу на відпочинок, але не факт, що це допоможе полтавцям. Навпаки, порушений тижневий цикл може вибити команду з тонусу. Не дарма Юрій Максимов після звістки про «Карпати» страшенно розлютився.

Букмекери, наприклад, віддають перевагу маріупольцям:

П1 — 2,50        Х — 3,10       П1 — 3,00

Наші експерти ж, у своїх прогнозах розділилися:

Сергій Лукаш: «Я вважаю, що „Маріуполь“ переможе. Розумію, що по такій спеці командам буде складно. Фактор домашнього поля наразі нівельовано, адже матчі проходять без глядачів, „Ворскла“ зовсім не подарунок, але мені здається команда Бабича зуміє взяти три очки. Мій прогноз — 1:0».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» пропустила один тур і, можна сказати, тиждень «гуляла» без ігор. З одного боку хлопці могли відпочити, але я все ж вважаю, що це ускладнює футболістам життя, адже вони можуть бути не в тонусі. Втім, навіть у такому випадку, я вірю в те, що «Ворсклі» під силу виграти у «Маріуполя». Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Денис Васін«.

Юрій Мармач: « „Ворскла“ виграє з рахунком 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Сергій Чуйченко: «Думаю гра буде рівною. Обидві команди в рівних умовах і зі схожим кадровим потенціалом. Господарі гратимуть щільно, з акцентом на оборону. Тому, я думаю, що боротьби буде значно більше ніж власне футболу. Мій прогноз — 1:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: