«Маріуполь» — «Ворскла»: експерти вірять у вихід полтавців до фіналу Кубка України

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Маріуполі, на стадіоні ім. Володимира Бойка, полтавська «Ворскла» зіграє півфінальний матч Кубка України з футболу проти «Маріуполя». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

І «Ворскла» і «Маріуполь» після карантину поступово набирають форму і з кожним матчем грають все краще. Про це свідчать і результати. Маріупольці спочатку втратили очки з «Олімпіком», потім власне з «Ворсклою», а потім впевнено перемогли «Львів». Команда Юрія Максимова ж втратила очки з «Маріуполем» і «Львовом», а потім не так впевнено, але красиво, розібралася з «Дніпром-1». Можна сказати, що зараз обидві команди на шляху до своїх ідеальних кондицій, і так сталося, що ці шляхи сьогодні перетнуться. Варто відзначити, що «Ворсклі» не допоможе Денис Васін, який перебрав гірчичників у Кубку. Інтриги в матч додають Катерина Монзуль і VAR, чия взаємодія вже стала мемом українського футболу.

Букмекери віддають невелику перевагу «Маріуполю»:

П1 — 2,50         Х — 3,20        П2 — 2,95

А прогнози наших шановних експертів розділилися, хоча оптимістів більше:

Сергій Лукаш: «Маріуполь» пройде далі. Я в цьому практично впевнений. Гра буде непростою, але азовці упруться поставлять на кін все, щоб таки вийти до фіналу. Мій прогноз — нулі в основний час і гол господарів в екстратайми. Отож 1:0 і прохід «Маріуполя».

Сергій Ходирєв: «Вірю в те, що „Ворскла“ пройде далі. Буде дуже важкий матч. „Маріуполь“ хоче на своєму полі перемогти, це зрозуміло. Але мені здається, „Ворскла“ гратиме легше, розкутіше і це піде їй на користь. В основний час рахунок буде 1:1. Думаю, що заб’є Руслан Степанюк. Вважаю, що дійде навіть до серії пенальті. Але там вже ми переможемо».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» останнім часом виглядає доволі цікаво. Команда очевидно прогресує. Думаю цього сезону полтавцям до снаги принаймні спробувати повторити свою славну кубкову історію і вийти у фінал. Мій прогноз — 1:2 і прохід команди Максимова.

Види спорту:

Футбольні турніри: