У Чемпіонат Полтави з футболу 2020 заявилася нова команда — ФК «Левада»

ФК «Левада» зразка 2017-го року

Тепер у міській першості дев’ять колективів

У Чемпіонат Полтави з футболу 2020 заявилася дев’ята команда — ФК «Левада». Цей колектив добре знайомий полтавським вболівальникам. Ми поспілкувалися з президентом «Левади» Сергієм Григор’євим і він розповів чому і як вирішив повернути команду в міську першість:

— Ми рік не грали і всі вже скучили за футболом, — розповідає Сергій. — Ветерани, які грали у «Леваді» з першого року давно говорили, мовляв, давай знову заявимось. Ось зараз час настав. Я прийняв це рішення три дні тому.

— Певно надихнулися прикладом «Локомотива»?

— Ні. Скоріше, надихнувся тим, що цього року участь у чемпіонаті безкоштовна, не потребує внесків, і мені не треба шукати великих спонсорів. Також, у зв’язку з відомими подіями, в команді не бути гравців з чемпіонату області, яким теж треба було платити чималі кошти.

— Всі команди Чемпіонату Полтави так чи інакше перезавантажилися. А як щодо вас? Ким будете грати?

— Можу сказати, що будуть грати ветерани і зовсім юні футболісти віком 16-18 років. А от прізвища хай поки що залишаться інтригою. Це всі побачать у п’ятницю. Можу тільки сказати, що у команди буде граючий тренер Андрій Коваленко, і граючий президент — я також збираюся боротися на полі.

Отож тепер у Чемпіонаті Полтави 2020 дев’ять команд. Відповідні зміни до календаря вже внесено.

Види спорту:

Футбольні турніри: