«Ворскла» — «Олімпік»: експерти впевнені у перемозі полтавців

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 28-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Олімпіком». Матч почнеться о 19:30. Пряму трансляцію показуватиме канал «Футбол 1».

Перед цим матчем все говорить на користь «Ворскли». Полтавці після карантину ще не програвали, а у двох останніх матчах, враховуючи кубкове протистояння з «Маріуполем», ефектно перемогли. «Олімпік» зумів перемогти «Львів». Тім, команді останнім часом було не до футболу — у двох гравців виявили позитивні тести на коронавірус. Тож це не могло не вплинути на тренувальний процес і на атмосфері в колективі в цілому.

На користь «Олімпіка» говорить хіба що той факт, що «Ворскла» важко входить у щільний графік, коли треба грати двічі на тиждень. Згадаймо хоча б перемогу над «Шахтарем» у 20-му турі, і потім після цього розгромну поразку у Маріуполі. Втім, це було чотири місяці тому.

Букмекери вважають фаворитами сьогоднішнього матчу саме полтавську команду:

П1 — 2,50      Х — 3,50      П2 — 2,90

Наші експерти так взагалі впевнені в тому, що «Ворскла» виграє, хоч і з труднощами.

Сергій Ходирєв: «Ризикну припустити, що ми виграємо. Звісно, після важкого кубкового матчу, команда буде втомлена. Напевне, Юрій Максимов застосує ротацію складу. Втім, навіть в таких умовах ми можемо перемогти „Олімпік“. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк».

Юрій Мармач: «Ворскла» виграє з рахунком 1:0. Гол заб’є Руслан Степанюк.

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемагати. Команда, очевидно, на куражі, разом із тренером. І кваліфікація футболістів «Ворскли» вища ніж у їх опонентів з «Олімпіка». Мій прогноз — 2:1.

Види спорту:

Футбольні турніри: