«Львів» — «Ворскла»: експерти вважають, що команда Максимова не виграє

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Тернополі на стадіоні на місцевому міському стадіоні «Динамо» відбудеться матч 29-го туру УПЛ між ФК «Львів» та полтавською «Ворсклою». Матч розпочнеться о 19:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

«Ворскла» була б беззаперечним фаворитом поєдинку якби не одне «але». Це «але» — майбутній фінал Кубка України з футболу проти київського «Динамо». Юрій Максимов залишив більшість лідерів у Полтаві. Зокрема точно відомо, що на матч зі «Львовом» не поїхали всі на кого розраховують у фіналі. Таким чином, у матчі з львів’янами шанс проявити себе отримають резервісти полтавської команди. Очкуємо багато дебютантів і нових імен. Що буває коли Юрій Максимов застосовує ротацію ми бачили в недавньому матчі проти донецького «Олімпіка», де полтавці можна сказати «відскочили».

Букмекери вважають фаворитами цього матчу господарів.

П1 — 1,80     Х — 3,70     П2 — 4,40

Наші шановні експерти також цього разу налаштовані більш скептично ніж зазвичай.

Сергій Ходирєв: «Полтавці сьогодні програють. „Ворскла“ відверто жертвує цим матчем і дає перепочити лідерам. Тому, я думаю, що на гол хлопці награють, але мотивованому „Львову“ все ж поступляться. Мій проноз −2:1. Гол заб’є Данило Кравчук».

Юрій Мармач: «Оскільки до Тернополя поїхав фактично другий склад, я вважаю, що „Ворскла“ втратить очки. Мій прогноз — 1:1».

Сергій Чуйченко: «Вже у матчі проти „Олімпіка“ було помітно, що ворскляни вже тримають у голові кубковий фінал і потроху до нього готуються. Це можна зрозуміти, адже є шанс здобути трофей. „Динамо“ зараз виступає невдало, то ж з киянами можна змагатися. Проте, у Полтаві гарна молодь, і я думаю, що сьогодні вона не підведе. Я вважаю, що „Ворскла“ не програє. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Данило Кравчук».

Види спорту:

Футбольні турніри: