«Ворскла» молодіжним складом сенсаційно відбирає очки у «Львова»

Полтавські юнаки зіграли внічию з дорослою командою львів’ян

Сьогодні у Тернополі полтавська «Ворскла», в рамках 29-го туру УПЛ, зіграла виїзний поєдинок проти ФК «Львів». В плані результату цей матч важко сприймати серйозно, адже Юрій Максимов і компанія відверто пожертвували цим поєдинком. Вся основа разом з тренерським штабом не поїхала до Тернополя і зосередилася на підготовці до фіналу Кубка України з «Динамо», який відбудеться 8 липня. З іншого боку шанс проявити себе на дорослому рівні отримали полтавські дублери. Для восьми гравців вихід у стартовому складі став першим подібним досвідом. Також відзначаємо повернення на тренерську лаву Віталія Косовського. Коли він тренував основу, його подібна роль рідко закінчувалася чимось хорошим. Тож наставнику дубля також було що доводити.

«Львів» — «Ворскла» 2:2

«Львів»: Сарнавський, Ю. Кравчук (Гончар, 69), Борзенко, Братков, Бопесу (Клименчук, 69), Сабіно, Альваро (Ренан, 56), Шина (Приймак, 77), Богунов, Татарков, Яковеллі.

Головний тренер: Георгій Цецадзе.

«Ворскла»: Ісенко, Мельничук, Дубко, Павлюк, Семілєт (Посєвкін, 90+2), Козиренко (Бугаєнко, 83), Челядін, Гаджук (Кулаковський, 90+2), Білий (Галата, 46), Власов (Дмитрук, 73), Д. Кравчук.

Тренер: Віталій Косовський.

Голи: Челядін (7), Кравчук (89) — Яковеллі (55), Борзенко (75).

Віталій Косовський обрав на матч схему 4-2-3-1. У воротах зіграв герой кубкового півфіналу Павло Ісенко. Ліворуч у захисті зіграв Максим Мельничук. В центрі захисту вийшла пара Валерій Дубко — Євген Павлюк. На правому фланзі захищався Даниіл Сємілєт. В опорній зоні вийшла пара Артем Челядін — Іллі Гаджук. На флангах атаки розганяли Юрій Козиренко ліворуч та Олег Власов праворуч. На вістрі атаки зіграв Данило Кравчук, а під ним розташувався Артем Білий.

І яке ж було загальне здивування, коли юні полтавці забили швидкий гол. Після діагоналі від Гаджука м’яч потрапив до Данила Кравчука, який змістився на правий фланг і прострелив. Захисники «Львова» не змогли вибити м’яч і його підхопили ворскляни. Артем Челядін обігрався з партнером і влучно пробив з-за меж штрафного майданчика — 0:1. Фантастика.

Найцікавіше, що не можна сказати що «Львів» стрепенувся і накинувся на ворсклян. Господарі більше володіли м’ячем, але організований захист «Ворскли» не підпускали їх на ударні позиції. Таким чином львів’яни були змушені пробивати виключно здалеку, а з цими ударами легко справлявся Ісенко. Натомість ворскляни небезпечно контратакували могли вести у два м’ячі. Двічі міг забивати Юрій Козиренко, але в обох випадках пробивав вище воріт. На 43-й хвилині Данило Кравчук втік прострілював з правого флангу і Артем Білий дивом не замкнув цей простріл. Через хвилину так само контратаку розігнав Олег Власов. Він виводив віч-на-віч Данила Кравчука, але його пас у падінні перехопив інший Кравчук, той що Юрій з ФК «Львів». Отож перший тайм був за молодіжкою «Ворскли».

У другому таймі львів’яни таки схаменулися і кинулися в атаку. На 48-й хвилині небезпечно пробивав Бопесу — повз ворота. Втім, гол юні полтавці привезли самі собі. У спокійній ситуації Павло Ісенко вийшов з воріт і віддав пас на Євгена Павлюка. Втім, юний захисник загрався і обрізався, подарувавши м’яч Яковеллі. Бразилець спокійно перекинув Павла Ісенка — 1:1. Дуже шкода.

Львів’яни атакували великими силами і залишали вільні зони для контратак. На 62-й хвилині це закінчилося кутовим і супермоментом Челядіна. Артем з вбивчої позиції не влучив у кут воріт. Як діяти на кутових «Львів» показав на 75-й хвилині. Після відскоку від штанги і боротьби Ренана із захисниками м’яч у порожні ворота (Ісенко вже був відіграний) головою переправив м’яч у ворота — 2:1.

Навіть за такого розвитку подій «Ворскла» мала нагоди для голу. На 80-й хвилині Юрій Козиренко, опинившись прямо перед воротами, спочатку не влучив по м’ячу, а з другої спроби пробив повз ворота. Були втрачені моменти і у львів’ян. На 84-й хвилині Микита Татарков після чудового пасу п’яткою від Яковеллі, пробив у поперечину.

І все ж «Ворскла» вирвала нічию. На 89-й хвилині полтавці заробили право на кутовий. Після подачі Данило Кравчук опинився на ударній позиції і забив — 2:2. Це щось неймовірне.

Останні хвилини позначилися кричущою суддівською помилкою на користь «Ворскли». Боунов бив по воротах, м’яч летів у рамку і влучив у виставлену руку захисника. Арбітр момент проморгав. Вже після цього ворскляни вийшли в контратаку 4 в 1 і Бугаєнко замість того щоб віддати на партнера пробив у голкіпера.

Види спорту:

Футбольні турніри: