Полтавську жіночу футзальну команду «ПЗМС» розформували

Команда не збирається заявлятися на наступний сезон

Полтавську жіночу футзальну команду «ПЗМС» розформовано і вона припиняє своє існування. Цю інформацію нам підтвердив головний тренер команди Микола Кудацький. Наставник зазначив, що у такого рішення не має якоїсь однієї глобальної причини — тут спрацював цілий комплекс факторів.

— Не можна сказати, що є якась одна конкретна причина, — говорить Микола Миколайович. — Їх багато, і всі вони «налетіли» одночасно. — говорить Микола Миколайович. — Є, наприклад, проблеми з кадрами. У Полтаві зараз живуть Маргарита Мочалова, Таїсія Бабенко та Євгенія Шаповал — всіх інших я знаходив в інших містах, наприклад, у Черкасах. Приміром, І Мочалова, і Шаповал грають вже достатньо давно. Їх треба кимось замінити. Якогось підживлення від ДЮСШ ім. О. Бутовського наразі немає. І це не вина тренерів — Олександри Лясковської та Оксани Катулевич — просто немає потрібних дівчат. Колись Сергій Ягодкін мав можливість передивлятися дівчат зі всієї України, зараз же свої амбіції вже мають київські команди, харківська «Тесла» тощо. Дуже важко когось «затягнути» грати на периферію. Дівчата можуть отримати травму, як це було наприклад з Ангеліною Федоренко. Словом, немає жодної гарантії, що більш менш хороша футзалістка залишиться у нас, і я зможу довести її до основи. Тут і кадрова проблема, і житлова — приїжджим дівчатам треба десь проживати — і, безперечно фінансові затрати, і карантин. Все змішалося в купу. Одного дня я сів і почав виписувати на листку плюси і мінуси участі команди «ПЗМС» у Чемпіонаті України. Мінусів виявилося значно більше.

Нагадаємо, що у сезоні 2019/2020, який через пандемію коронавірусу було завершено достроково, команда «ПЗМС» посіла четверте місце.

Види спорту:

Футбольні турніри: