Юрій Максимов: «За десять хвилин до кінця не захотів міняти голкіпера»

Юрій Максимов

Пресконференція головного тренера полтавської «Ворскли» після кубкового фіналу

Сьогодні у Харкові на ОСК «Металіст» полтавська «Ворскла» в серії пенальті поступилася київському «Динамо». Після матчу у форматі відеоконференції, на запитання журналістів відповів головний тренер полтавців Юрій Максимов.

Короткий коментар по грі

«Мені найбільше шкода хлопців. Нікому не побажав би опинитися в такій ситуації. Зрозуміло, що суперники були дещо сильніші, але нам багато що вдавалося і нам щастило що суперники не забили. Втім, краще б вони забили, аніж програти так, у лотереї. Тоді б це було не так болісно. Хлопцям можу лише подякувати. На жаль, щастя було не на нашому боці».

Відповіді на запитання

— Ви обіцяли випустити Павла Ісенка на серію пенальті, але не дотримали свого слова. Чому?

— У нас була вимушена заміна, з поля пішов Руслан Степанюк. До кінця матчу залишалося десять хвилин. Дмитро Різник нормально стояв, і за десять хвилин до кінця вже не хотіли його міняти. Потім, можливо, довелося б докоряти собі.

— Команда фактично пропустила матч зі «Львовом» і мала б бути принаймні фізично свіжішою ніж «Динамо», але цього не сталося. Як так вийшло?

— Ну можливо ви б вийшли і нам допомогли.

— А якщо серйозно?

— Ну «Динамо» трохи сильніше за нас, що ж тут вдієш. Така ситуація.

— Ви, згадуючи серію пенальті, назвали її лотереєю. Втім, вже другий матч поспіль у вас Володимир Баєнко підходить до позначки і б’є вище. Річ точно тільки у фортуні, чи ще й у підготовці і майстерності?

— Ви цим запитанням наче в серце ножем б’єте. Ну в нас залишалися тільки Шехіч, Баєнко і воротарю ще залишалося пробити?

Види спорту:

Футбольні турніри: