«Гірник-Спорт» програв апеляцію стосовно контракту Олексія Пінчука

Посередині Олексій Пінчук / Фото з офіційного сайту «Гірника-Спорт»

Клуб може не отримати атестат на наступний сезон

«Гірник-Спорт» продовжує судову тяганину зі своїм колишнім футболістом Олексієм Пінчуком. Клуб вже зобов’язали виплатити футболісту компенсацію під загрозою трансферного бану, проте гірники проігнорували це рішення і подали апеляцію. Зараз у ній відмовлено, і рішення набрало сили.

З чого все почалося

«Гірник-Спорт» підписав з футболістом Олексієм Пінчуком неправомірний контракт, а коли хотів розірвати почалися проблеми. Футболіст звернувся до юристів і виграв юридичну тяганину. Палата вирішення спорів УАФ зобов’язала гірників виплатити футболісту компенсацію близько 75 тисяч гривень Гірники мали все виплатити до 29 січня цього року. Детальніше про цю історію ми писали ось тут.

У разі невиконання рішення, на клуб мали б накласти трансферний бан. Власне так і сталося, але бан відстрочили на два тижні, і в зимове міжсезоння зумів заявити новачків, якраз у термін відстрочки. Варто відзначити, що президент «Гірника-Спорт» Петро Каплун публічно заявив, що не збирається нічого виплачувати і дотримав слова. Клуб так нічого не сплатив футболісту, не зважаючи на рішення дисциплінарних органів.

Що буде далі

18 червня 2020 Апеляційний комітет УАФ відмовив «Гірнику-Спорт» в апеляції, залишивши рішення Палати спорів УАФ в силі. Таким чином, клуб все ще зобов’язаний сплатити футболісту вищезгадану компенсацію. В іншому випадку у «Гірника-Спорт» можуть виникнути проблеми з видачею атестату на наступний сезон.

Нагадаємо, що наразі «Гірник-Спорт» перебуває на дев’ятому місці турнірної таблиці після 24-х турів.

Види спорту:

Футбольні турніри: