«Ворскла» — «Маріуполь»: експерти прогнозують нічию

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбудеться матч 31-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та «Маріуполем». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Юрій Максимов незадовго до цього матчу оголосив, що полтавська команда буде догравати сезон молодіжним складом. Команду, скоріше за все, знову виведе на гру Віталій Косовський. Минулого разу, коли ворскляни вдалися до такого трюку перед кубковим фіналом, юнаки «Ворскли» відібрали очки у дорослої команди «Львова». Сьогодні замість «Львова» буде «Маріуполь», який у минулому турі зазнав розгромної поразки від «Олімпіка» і має бути розлюченим. Втім, полтавська молодь, яка має шанс себе проявити, знову намагатиметься всіх здивувати.

Букмекери звісно ж віддають перевагу «дорослій» команді Олександра Бабича.

П1 — 4,30        Х — 4,10           П2 — 1,73

Наші шановні експерти ж прогнозують нічию:

Сергій Ходирєв: «Думаю сьогодні буде веселий нічийний матч. Молоді футболісти „Ворскли“, як і у поєдинку зі „Львовом“. Наші юнаки знову весело лізтимуть вперед, а „Маріуполь“, впевнений, помилятиметься. Он вони у попередньому турі чотири пропустили. Мій прогноз — 2:2. Голи заб’ють Артем Челядін та Данило Кравчук».

Юрій Мармач: «Сьогодні буде нічия. Маріупольці недооцінять нашу молодь і поплатяться втраченими очками. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі „Ворскли“ заб’є Данило Кравчук».

Сергій Чуйченко: «Сьогодні буде нічия. „Маріуполь“ зараз в незрозумілому стані. В колективі явний ігровий та психологічний дисбаланс. Молодь „Ворскли“ ж вже показала, що може діяти організовано і створювати проблеми для дорослих суперників. Я впевнений, що „Ворскла“ заб’є, а от „Маріуполь“ навряд чи зможе забити двічі. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Данило Кравчук».

Види спорту:

Футбольні турніри: