Чемпіонат Полтави 2020: «Алмаз» неочікувано розгромив «Леваду» (відео)

«Левада» пропустила сім голів, чотири з яких на совісті голкіпера

У Полтаві триває чемпіонат міста з футболу 2020. 15 липня, в рамках п’ятого туру, між собою зіграли «Левада» та «Алмаз». Неочікувано для всіх, команда Андрія Коваленка не змогла нічого протиставити бойовому складу «Алмаза». Більше того левадівці самі нещадно помилялися. Чотири голи з семи — «привезені».

«Левада» — «Алмаз» 2:7

«Левада»: Пругло (Пшінка, 51), Лісовий, Іваненко (Пілецький, 76), Печарський (Погребняк, 76), Місяйло, Коваленко, Супруненко, Кісткін (Убийвовк, 46), Григор’єв (Оксенюк, 57), Довбня, Чернов (Лагода, 88).

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Алмаз»: Таран, Шевчук (Сидоренко, 82), Бондаренко, Деревянко, Глебко, Д. Панасенко, В. Панасенко, Береглезов, Горобець, Темник (Кожарь, 26), Гирка.

Головний тренер: Олег Кремпоха.

Голи: Чернов (26), Супруненко (65) — В. Панасенко (33, 42, 46, 52, 84), Береглезов (70), Гирка (75).

Початок матчу не віщував такого розгрому. «Алмаз» почав матч активніше і зі старту почав обстрілювати ворота «Левади», але підопічні Андрія Коваленка відбилися і навіть змогли забити першими. На 26-й хвилині Андрій Довбня на правому фланзі прийняв м’яч після класного діагонального пасу з глибини, перекинув захисника і навісив до штрафного майданчика. На це закидання відгукнувся Олексій Чернов і переправив м’яч у ворота — 1:0.

Здавалося б, «Левада» все контролює. Втім, «Алмаз» тиснув все активніше і почав забивати. На 33-й хвилині після подачі з кутового від Віталія Панасенка. Голкіпер «Левади» Михайло Пругло забрав м’яч до рук і.. випустив його у ворота — 1:1.

На 42-й хвилині той Михайло Пругло після удару від суперника відбив м’яч прямо перед собою прямо на ногу іншому футболісту «Алмаза» і той вивів свою команду вперед. Цим футболістом був Панасенко — 1:2. З тим і пішли на перерву.

Другий тайм одразу ж почався з «воротарського» голу. Цього разу Михайло Пругло вийшов далеко з воріт, втратив позицію і Віталій Панасенко спокійно закинув м’яч у порожні ворота — 1:3. На 52-й хвилині він знову загубив ворота і «привіз» вже четвертий гол. Для Михайла Пругла це чорний день.

Після того як місце у воротах «Левади» зайняв Олександр Пшінка, він кілька разів виручав свою команду, втім картина гри не змінилася. «Левада» зуміла забити другий гол. Євген Супруненко класно реалізував штрафний. Але цей гол не переломив хід зустрічі. «Алмаз» забив ще три голи і переміг з розгромним рахунком. Чесно кажучи, такого ніхто не чекав. До вашої уваги відео голів цього матчу:

Після гри наставники команд Олег Кремпоха та Андрій Коваленко дали абсолютно протилежні коментарі. Тренер «Алмаза» чи не вперше виказав цілковите задоволення діями своєї команди. Тренер «Левади», здавалося, був просто шокований тим що щойно відбулося.