«Ворскла» молодіжним складом вщент програла «Дніпру-1»

Полтавська команда завершує сезон поразкою

Сьогодні у Дніпрі полтавська «Ворскла» закривала для себе УПЛ 2019/2020 матчем проти «Дніпра-1». З турнірної точки зору, цей матч вже не потрібен обом командам, адже «Ворсклі» вже не світить ні виліт ні боротьба за Єврокубки. Дніпряни ж вже гарантували собі плей-офф за Лігу Європи і тримають в голові майбутні протистояння з «Колосом» з Ковалівки. Втім, «Ворскла» відправила на цей матч молодіжний склад, а цим хлопцям було що доводити тренерському штабу Юрія Максимова.

«Дніпро-1» — «Ворскла» 3:0

«Дніпро-1»: Юрчук, Адамюк, Сваток (Кравченко, 46), Логінов (Лопирьонок, 46), Цуріков (Польовий, 62), Батагов, Ярмолюк, Ді Франко, Булеца (Сабатіні, 68), Супряга, Хобленко (Назаренко, 68).

Головний тренер: Дмитро Михайленко.

«Ворскла»: Ісенко, Дмитрук, Семілєт (Костенко, 88), Павлюк, Мельничук (Кулаковський, 83), Якубу, Білий (Дубко, 46), Гаджук, Козиренко (Посєвкін, 55), Кравчук, Власов (Галата, 46).

Тренер: Віталій Косовський.

Голи: Супряга (25, 40), Хобленко (55).

Віталій Косовський вдався до певних перестановок у порівнянні з минулим матчем. У воротах у старті вийшов Павло Ісенко. До речі, за відсутності дискваліфікованого Артема Челядіна, Павло вивів команду на гру з капітанською пов’язкою. На правий фланг захисту вийшов Максим Мельничук, у центрі зіграли Євген Павлюк та — не дивуйтеся — Наджеб Якубу. Праворуч у захисті зіграв Тарас Дмитрук. В опорній зоні у пару до Іллі Гаджука, замість Челядіна, вийшов Артем Білий. У півзахисті ліворуч зіграв Юрій Козиренко, праворуч — Данило Семілєт. На вістрі атаки вийшов Данило Кравчук, а під ним розташувався Олег Власов.

Більш досвідчені дніпряни більше володіли м’ячем, але перший удар по воротах був за полтавцями. На дев’ятій хвилині небезпечно пробивав Данило Кравчук — неточно. Господарі відповіли ударом Хобленка після подачі Булеци з кутового на 12-й хвилині. Павло Ісенко у блискавичному стрибку дістав м’яч з-під поперечки.

Долю першого тайму вирішила індивідуальна майстерність Владислава Супряги. На 25-й хвилині Хобленко прорвався по правому флангу, віддав на Супрягу, а Владислав розібрався з Якубу та Павлюком і влучно пробив — 1:0. Ісенко був безсилим.

Другий гол прийшов вже з протилежного флангу. Цуріков обігрався з Ді Франко, і виконав передачу на Супрягу. Влад знову виявився спритнішим за наших захисників і оформив дубль — 2:0.

У другому таймі ворскляни привезли собі й третій м’яч. Данило Кравчук чомусь вирішив з другої третини поля віддати діагональний пас назад на Наджеба Якубу. Цю передачу перехопив Данило Хобленко, вийшов на ударну позицію і розстріляв Ісенка — 3:0.

Тренери почали випускати запасних футболістів щоб дати їм можливість пограти. У «Дніпра-1» вийшов дебютант Сабатіні, а також на свій 300-й матч вийшов Володимир Польовий. У «Ворскла» більше ігрового часу отримали Родіон Посєвкін та Денис Галата, який з’явився ще у перерві. Також у полтавців дебютував Ян Костенко. В цілому, можна сказати, що команди спокійно дограли матч.

Отож «Ворскла» закінчує чемпіонат поразкою 0:3 у Дніпрі. Цього сезону команда вирішила лише одне турнірне завдання — не вилетіти. Втім, варто відзначити, що робота Юрія Максимова вселяє великі надії на наступний сезон. Отож чекаємо з нетерпінням.

Види спорту:

Футбольні турніри: