«Гірник-Спорт» і «Кремінь» висловили недовіру президенту ПФЛ Сергію Макарову

Сергій Макаров / Фото з офіційного сайту ПФЛ

Клуби з Полтавщини долучилися до гнівного колективного звернення

«Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів підтримали колективне звернення 24-х клубів Першої ліги про висловлення недовіри президенту ПФЛ Сергію Макарову. Цей лист з детальною інформацією чомусь оприлюднила пресслужба ФК «Прикарпаття» з Івано-Франківська.

«Відповідно до цього звернення, причиною висловлення недовіри є непрофесіоналізм Макарова С. Д. у нинішній кризовій ситуації, пов’язаній із дією заборони на проведення масових спортивних заходів, у тому числі футбольних змагань. Макаров С. Д. своєю неорганізованістю, неможливістю винайдення компромісу серед клубів, відсутністю чіткої позиції, як керівника організації, та пасивністю у винайдені шляхів повернення до футболу призвів до розколу та конфліктної ситуації серед клубів ПФЛ та проведенню двох Рад Ліг й однієї позачергової Конференції. Іншим наслідком його некомпетентності стало перетворення ПФЛ у фінансово неспроможну організацію без будь-яких заощаджень, яка самостійно не може об’єднати клуби та забезпечити проведення футбольних змагань» — йдеться у повідомленні. До нього додаються і шаблонні листи з підписами всіх вказаних клубів, серед яких і представники Полтавщини — «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів та кременчуцький «Кремінь».

Нагадаємо, що обидва клуби з Полтавщини кілька разів змінювали свою позицію стосовно того чи варто поновлювати сезон у Першій лізі після карантину. Врешті решт, чемпіонат поновився.

Види спорту:

Футбольні турніри: