«Олімпія» з Савинців — володар Кубку України з футболу серед аматорів 2020

Команда з Миргородського району здобуває перший у своїй історії національний трофей

Сьогодні у Миколаївці відбувся другий фінальний матч Кубка України серед аматорів. «Олімпія» з Савинців поїхала в гості до місцевої «Вікторії». Перший матч у Полтаві закінчився внічию, тож тепер олімпійцям для того щоб здобути трофей треба було перемагати противника на його території.

«Вікторія» — «Олімпія» 0:1

«Вікторія»: Зінченко, Цапій (Без’язичний, 78), Яценко, Чередніченко, Михайлюк, Нелін, Гранкін, Касьянов (Акімов, 56), Борисенко, Черніков, Аржанов.

Головний тренер: Артем Радіонов.

«Олімпія»: Казаков, Радченко, Фабунмі, Дземку, Рудченко (Гулович, 85), Кунєв (Світличний, 82), Субочев, Ковтун (Тарганчук, 57), Малик, Стрельцов (Співак, 76), Богомаз.

Головний тренер: Олександр Кулик.

Гол: Субочев (53).

У першому матчі команди грали дуже щільно та обережно. Це можна зрозуміти, адже будь-яка помилка могла коштувати трофею. Тому практично всі атаки закінчувалися подачами або навісами, які нейтралізовували голкіпери. Якщо говорити про акцентовані удари по воротах, то їх було півтора. На восьмій хвилині нагоду пробити мав Роман Кунєв, але після його удару м’яч полетів набагато вище від воріт. На 37-й хвилині «Вікторія» змогла пробити у площину воріт. Після розіграшу, удару з середньої дистанції завдавав Володимир Аржанов. Олексій Казаков вдало обрав позицію і спокійно забрав м’яч собі. У першій половині без голів. Такий рахунок був на руку «Вікторії», але ніяк не міг влаштовувати команду з Полтавщини.

Другий тайм був вже куди активніший і значно більш радісний для «Олімпії». Команда з Полтавщини активно розпочала другу половину і забила заслужений гол. На 53-й хвилині Владислав Ковтун виконав подачу з глибини на Романа Кунєва. Роман головою скинув на Віталія Субочева, а той з другої спроби пробив голкіпера — 0:1.

На 58-й хвилині чудовий момент створив Євген Стрельцов, але на його простріл ніхто не відгукнувся. На 77-й хвилині після швидкого рейду правим флангом, Євген пробивав сам, але з його ударом впорався воротар. Ще один момент змарнував Євген Співак.

У підсумку «Олімпія» перемагає «Вікторію» і здобуває Кубок України з футболу серед аматорів 2020. Це історична перемога для команди з Савинців.

Види спорту:

Футбольні турніри: