Чемпіонат Полтави 2020: «Підприємці Полтавщини» впевнено перемогли «Леваду» (відео)

Команда Богдана Харченка забила суперникам чотири голи

У Полтаві стартував дев’ятий тур Чемпіонату міста з футболу серед аматорів. 11 серпня тур відкривали «Підприємці Полтавщини» та «Левада». Номінальні гості контролювали хід поєдинку і забили суперникам чотири м’ячі, хоча і «Левада» мала нагоди зробити матч більш інтригуючим.

«Левада» — «Підприємці Полтавщини» 2:4

«Левада»: Пругло, Коваленко, Погребняк, Деримарко (Пілецький, 70), Тандур, Григор’єв, Супруненко, Троцький, Пилиповець, Довбня, Чернов (Черкашин, 75).

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Підприємці Полтавщини»: Кулініч, Калюжний (Яроха, 46), Кувеньов, Чеберко, Павленко, Гурбай, Каралкін (Мостовий, 62), Волошко, Прилуков, Косяк, Самойленко.

Головний тренер: Богдан Харченко.

Голи: Тандур (20), Пилиповець (81, пен.) — Самойленко (3, 72), Прилуков (38), Косяк (54).

Можна сказати, що «Левада» вже почала матч з рахунку 0:1, а «Підприємці» з переваги, адже перший гол у матчі стався дуже швидко. Вже на третій хвилині високий пресинг команди Богдана Харченка дав результат. Андрій Прилуков перехопив м’яч на підході до штрафного майданчика суперника і віддав на Віталія Волошка, а той продовжив на Олександра Самойленка. Той розвернувся і перекинув голкіпера Михайла Пругла, який дещо втратив позицію — 0:1.

Через три хвилини м’яч рикошетом після удару зі штрафного знову міг залетіти у ворота «Левади», але вилетів на кутовий. Левадівці ж вперше вдарили по воротах на сьомій хвилині. Здалеку пробивав Євген Супруненко і зробив це дуже неточно.

«Левада» ближче до середини тайму зуміла освоїтися з м’ячем і навіть зрівняла рахунок. На 20-й хвилині захисники «Підприємців» не допрацювали у своєму штрафному майданчику і дозволили Дмитру Тандуру переправити м’яч у ворота після передачі Олексія Чернова — 1:1.

«Левада» мала чудову нагоду щоб навіть вийти вперед. На 26-й хвилині Андрій Довбня прорвався по правому флангу і подав на Олексія Чернова. Той переправляв м’яч у ворота впритул, але влучив у воротаря. Євген Супруненко виграв підбір і з хорошої позиції пробив вище воріт.

На перерву «Підприємці» пішли з перевагою. На 38-й хвилині «Підприємці» організували контратаку після якої Владислав Каралкін віддав поперечну передачу під удар Прилукову, а Віталій, побачивши що голкіпер знову загубив ворота, точно пробив — 1:2.

Номінальні гості могли забити ще один гол «у роздягальню», але Олександр Самойленко, вийшовши сам на сам з голкіпером прийняв неправильне рішення, і замість того щоб пробити віддав неточний пас на партнера.

У другому таймі перевага «Підприємців» була вже відчутнішою і також вилилася у відносно швидкий забитий гол. На 55-й хвилині Олександра Косяка вивели на ударну позицію і він перекинув голкіпера, який знову невдало вийшов з рамки — 1:3.

«Підприємці» контролювали хід поєдинку і продовжили забивати. На 72-й хвилині Олександр Самойленко ефектно замкнув простріл з правого флангу — 1:4.

«Левада» зуміла забили ще один гол, але ледь не втратила капітана і граючого президента. На 80-й хвилині у боротьбі за м’яч голкіпер «Підприємців» Юрій Кулініч жорстко зніс Сергія Григор’єва. Виглядало все це доволі моторошно. Втім, Сергій пізніше зміг повернутися у гру, а його партнер Олександр Пилиповець відплатив за фол чітко реалізованим пенальті — 2:4.

До вашої уваги відео всіх голів матчу:

Після гри емоції Богдана Харченка та Андрія Коваленка цілком відображали хід та результат матчу.