Юрій Максимов: «Коли побачив як працює Артур, одразу з ним попрощався»

Юрій Максимов

Головний тренер полтавців поспілкувався з журналістами

Днями, коли «Ворскла» перебувала на зборах на Закарпаття у розташування команди завітала програма «Футбольний формат». Журналісти поспілкувалися з головним тренером полтавської команди Юрієм Максимовим. Юрій Вільйович розповів про збори, інтерес французького клубу до Дмитра Різника, новачків та «шлангування» Артура.

Про відсутність спарингів

«Я вирішив обійтися від спарингів. В Туреччині у нас були матчі, де пів команди зламалося. Одразу травмувався Женя Опанасенко, а потім Дмитро Щербак. Товариський матч це коли ти отримаєш п’ять червоних карток і це тобі нічого не дасть. Зате можеш втратити важливих виконавців».

Про підсилення

«Ми не хочемо масово набирати футболістів. У нас є три позиції, які треба закрити — нападник, опорник і центральний захисник. Якщо їх „закриємо“, то все буде добре. Ми беремо футболістів для основного складу, а не просто так».

«Керівництво мені повністю довіряє і я не хочу помилитися. Тренер має запрошувати гравців і відповідати за них. Є футболісти, яких я хочу бачити, а вони не хочуть до „Ворскли“. Або є такі що просять більшу зарплату ніж ми можемо дозволити».

Про футболістів які покинули команду

Луізао

«Луізао ми б хотіли залишити. Але він орендований, належить „Порту“ і хоче повернутися назад. Якби ми виграли Кубок всі б ці футболісти залишилися. Той же Шехіч... в чемпіонаті проти „Олімпіка“ схопив м’яч щоб бити пенальті, проявив ініціативу, не забив нічого страшного. А у фіналі раптом, коли треба було вирішувати, питання, іноземець просто обі***вся».

Володимир Баєнко

«Як до людини у мене до нього немає претензій. Але як тільки я його бачу, я згадую той жахливий удар в серії пенальті у фіналі. Я хочу це все прибрати і працювати з чистого листа».

Артур

«Я як побачив як працює, одразу відправив з команди. Футболістів і тренерів не обманеш. Завжди видно, коли гравець працює на совість, а коли філонить. Коли людина тягне м’яз, потім п’ять днів інтенсивно тренується з командою, а потім перед виїздом приходить і каже «Я ж там п’ять днів тому потягнув задню, я не зможу грати. Ну, словом, все було зрозуміло. Такі ж ситуації були і з Петровічем».

Про майбутнє

«Головне щоб було стабільне фінансування, щоб керівництво виконувало свої обов’язки. Тоді я розумію, що в мене є так би мовити „палиця“ і я можу з них вимагати по повній. І так само футболісти розуміють, що в разі чого я готовий їх відстоювати».

Повне інтерв’ю дивіться на відео.

Види спорту:

Футбольні турніри: