ХК «Кременчук» переміг «Білий Барс» у першому матчі півфінальної серії УХЛ (відео)

Команда з Полтавщини провела два важких періоди, але третій виграла з великою різницею

Першого вересня у Кременчуці на льодовій арені СК «Айсберг» відбувся перший матч півфінальної серії УХЛ 2019/2020 між ХК «Кременчук» та «Білим Барсом» з Білої Церкви. У першому періоді обійшлося без шайб, у другому кременчужани змогли забити одну, а от у заключній третині команда з Полтавщини вирішила питання і перемогла з переконливим рахунком.

«Кременчук» — «Білий Барс» 5:1 (0:0, 1:0, 4:1)

«Кременчук»: Давлетшин (Гордюшин); Бабрусєв — Григорян, Хрішпенц — Боєвих, Алексюк — Толстушко, Савицький — Варава; Волков — Серанов — Кисельов (К), Созонов — Пукс (А) — Савченко, Леонов — Гриценко (А) — Тютченко, Коробов — Дубінін — Денискін.

Головний тренер: Олександр Савицький.

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський); Грицюк — Логач, Таран (А) — Портной, Ядловський — Собко, Ан. Резюк; Благий (А) — Мазур — Мостовий, Куцевич (К) — Ружніков — Лесніков, Грабовецький — Гребеник — Бородай, Петрошенко — Трошкін — Ол. Резюк.

• 4:1 — Созонов (Савченко, Пукс), 51:49;
  • 5:1 — Коробов (Дубінін, Денискін), 52:49.

Таким чином рахунок у серії стане 1:0 на користь ХК «Кременчук». Нагадаємо, що до фіналу пройде команда, яка здобуде чотири перемоги.

Другий матч серії відбудеться сьогодні, так само у Кременчуці. Початок о 19:00.