Веслувальники з Полтавщини завоювали три комплекти нагород на Чемпіонаті України з марафону

В активі наших спортсменів два «срібних» та один «бронзовий» комплект нагород

Днями у Вінниці пройшов Чемпіонат України з марафону. На дальніх дистанціях змагалися і представники Полтавщини. Наші спортсмени вибороли три комплекти нагород, як у парних екіпажах, так і індивідуальних.

Третє місце у байдарці-двійці серед чоловіків на дистанції 23 км посів екіпаж з Горішніх Плавнів у складі Максима Олійника та Олександра Онищека. Хлопці фінішували з часом 1:48:04 год.

Друге місце у жіночій байдарці-двійці на дистанції 26 км посіла полтавка Світлана Камерилова, яка гребла у збірному екіпажі з вінничанкою Інною копистинською. Дівчата подолали дистанцію за 2:40:17 год.

Також «срібло» в індивідуальному заліку здобув каноїст Дмитро Шпак з Горішніх Плавнів. Він став другим на дистанції 23 км і показав час 1:57:51 хв.