Протистояння «Гірника-Спорт» та Олексія Пінчука завершено: клуб виплатив футболісту всю компенсацію

Олексій Пінчук / Фото з офіційного сайту «Гірника-Спорт»

Юридична тяганина клубу з Горішніх Плавнів та колишнього футболіста офіційно вичерпана

Довготривала юридична тяганина між «Гірником-Спорт» з Горішніх Плавнів та колишнім футболістом цієї команди Олексієм Пінчуком закінчилася. Клуб виконав рішення Палати вирішення спорів УАФ і виплатив футболісті компенсацію.

Нагадаємо, що тяганина почалася в кінці 2019-го року, коли Олексій Пінчук звернувся до юристів через те, що клуб уклав з ним неправомірний контракт і після цього у футболіста почалися проблеми. Детальніше про всю цю історію ми писали ось тут.

У підсумку Палата вирішення спорів УАФ зобов’язала «Гірник-Спорт» виплатити футболісту грошову компенсацію в сумі понад 75 тис. гривень.

Клуб не виплатив компенсацію, і мав би тут же отримати трансферний бан, але санкції відстрочили. За цей час клуб подав апеляцію, але програв її. У підсумку, клуб таки виплатив футболісту гроші. Про це нам повідомив сам Олексій Пінчук.

— Вони певний час зі мною торгувалися, — розповідає Олексій. — Але у підсумку виплатили ту компенсацію яку мали. Тому наразі конфлікт можна вважати повністю вичерпаним.

Наразі Олексій Пінчук виступає в Чемпіонаті України серед аматорів у складі ФК «Скорук» з Томаківки.

Види спорту:

Футбольні турніри: