Чемпіонат Полтави 2020: «Подол» з проблемами переміг «Локомотив» (відео)

Команда Анатолія Тининика не зібралася бойовим складом, але впоралася з аутсайдерами

У Полтаві триває чемпіонат міста з футболу серед аматорів. 18 вересня на стадіоні «Динамо», в рамках 14-го туру зійшлися «Локомотив» і «Подол». Протистояння цих команд можна назвати своєрідним дербі, адже до обох колективів має стосунок Максим Вершинін: «Подол» спонсорує, а «Локомотив» — тренує. З турнірної точки зору це був матч фаворита та аутсайдера — друга команда грала з останньою. Втім, «Локомотив» дав гідний бій подолянам, і в принципі мав брати очки.

«Локомотив» — «Подол» 1:2

«Локомотив»: Рибчинський, Січевський, Дегтеренко, Ібрагім, Пеляк, Стеценко, Яловега, Ставицький, Баландін, Куковинець.

На заміні: Велигоцький, Боровков, Замула, Фролов, Вершинін.

Тренер: Максим Вершинін.

«Подол»: Крохмаль, Рябенко, Макорін, Павлій, Топтун (В. Сидоренко, 49), Дрофич, Сидоренко, Шегебаєв, Касьян, Ісмаїл, М. Каренгін (Тининик, 70).

Головний тренер: Анатолій Тининик.

Голи: Січевський (86) — Ісмаїл (31), Касьян (81, пен.).

Перші хвилині пройшли взагалі без моментів. «Подол» дещо більше тримав м’яч, але не можна сказати, що перевага була разючою. До 16-ї хвилини «Локомотив» не дозволяв суперникам бити по воротах. Лише тоді після передачі Ісмаїла з-за меж штрафного майданчика пробив Євген Топтун. Удар був невлучним і м’яч полетів повз ворота.

Моменти «Локомотива» були не менш, а то й більш гострими. На 29-й хвилині після удару Геннадія Пеляка м’яч відбив воротар, а першим на добиванні був Ібрагім, але влучив у захисника. На 23-й хвилині захисники «Подола» самі привезли момент на свої ворота, втративши м’яч, але футболісти «Локомотива» не змогли скористатися таким подарунком.

На 31-й хвилині подоляни відкрили рахунок. Ісмаїл втік у контратаку, обіграв кількох захисників та голкіпера і забив м’яч у порожні ворота — 0:1.

До перерви голів вболівальники більше не побачили. Втім, інтрига залишалася ще живою. У другій половині «Подол» так само домінував. Тепер перевага була вже більш відчутною. Але знову ж таки, «Локомотив» небезпечно огризався і міг зрівняти рахунок.

На 80-й хвилині захисник «Локомотива» сфолив у своєму штрафному майданчику. Арбітр матчу Олег Дробітько призначив пенальті і його чітко реалізував Касьян — 0:2.

На 85-й хвилині «Локомотив» відіграв один м’яч. Ібрагім вивів на удар Січевського і той перегравши воротаря, скоротив відставання — 1:2.

У «Локомотива» були ще два моменти, коли команда була зобов’язана забивати, але «залізничники» в обох випадках не реалізували свої моменти. У підсумку маємо чергову перемогу «Подола».

Тренери команд підкреслили дербійний характер цього матчу, втім було помітно, що команди дружать між собою.