Експерти впевнені, що «Ворскла» без проблем пройде «Львів»

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 1/16 Кубку України з футболу між полтавською «Ворсклою» та ФК «Львів». Матч почнеться о 17:00. Пряму трансляцію можна буде побачити на Youtube-каналі клубу.

Обидві команди лише починають свою боротьбу в Кубку, тому про їх потужність та амбіції можна судити виключно за результатами в чотирьох стартових турах УПЛ. А там все просто — «Ворскла» жодного разу не програла, «Львів» — програв все. Очевидно, що полтавці є фаворитами цього протистояння. У львів’ян є надія на те, що Юрій Максимов знову випустить дубль, але у кінцівці минулого сезону доросла команда ФК «Львів» не змогла перемогти навіть повністю молодіжний склад «Ворскли».

Коефіцієнти букмекерів красномовно свідчать про те, що «Ворскла» фаворит сьогоднішнього протистояння:

П1 — 1,57   Х — 3,70   П2 — 5,80

Наші шановні експерти теж в один голос говорять про те, що «Ворскла» переможе.

Сергій Лукаш: «Ворскла» впевнено переможе. Звісно, Юрій Максимов дасть перепочити кільком гравцям основи, але я не думаю, що ворскляни будуть «жартувати» з кубковими матчами. Навпаки, команда, як і минулого сезону боротиметься за трофей. «Львів» зараз далеко не в найкращому стані, тому я думаю, «Ворскла» має його обігрувати. Мій прогноз — 3:0».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» без особливих проблем виграє. У львів’ян головне завдання не вилетіти з УПЛ, навряд вони будуть витрачати сили на боротьбу в Кубку. «Ворскла» ж перебуває в хорошому тонусі і зараз має перемагати. Мій прогноз — 3:0».

Юрій Мармач: «Ворскла» виграє з мінімальним рахунком 1:0. Гол заб’є Влад Кулач».

Сергій Чуйченко: «Битви не буде. «Ворскла» має спокійно розбиратися зі «Львовом». Суперники полтавців зараз психологічно надламані після невдалого старту в УПЛ. Та й рівень футболістів там залишає бажати кращого. Юрій Максимов внесе корективи у склад, дасть проявити себе тим гравцям, які не мали достатньо ігрової практики, але глобально на картину матчу це не вплине. Мій прогноз — 2:0».

Види спорту:

Футбольні турніри: