Дубль Кулача приносить «Ворсклі» перемогу над «Львовом» в 1/16 Кубку України

Полтавці втілили перевагу у голи лише в кінці матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбувся матч 1/16 Кубка України з футболу між полтавською «Ворсклою» та ФК «Львів». Львів’ян настільки роздирають проблеми ігрового, психологічного та організаційного характеру, що ні в кого навіть сумніві не виникало стосовно фаворита сьогоднішнього матчу. Втім, кубкові ігри бувають щедрими на несподіванки. Навіть команди з нижчих дивізіонів тут можуть вибити з турніру представників еліти, що ж вже казати про колективи, які рівні за статусом. Тим більше, що зазвичай у кубкових матчах тренери активно застосовують ротацію.

«Ворскла» — «Львів» 2:0

«Ворскла»: Ткаченко, Опанасенко (Пердута, 62), Чеснаков, Альюн, Сапай, Татарков (Скляр, 62), Челядін (Кане, 62), Щербак, Ребенок, Васін (Кулач, 62), Пешич (Якубу, 68).

Головний тренер: Юрій Максимов.

«Львів»: Костик, Комарець (Бекерський, 86), Оберман, Романчук (Крушинський, 85), Савошко, Демків (Клименчук, 85), Малашевський (Шута, 68), Вичижанін, Велвес (Брама, 65), Ременяк, Нич.

Тренер: Вадим Деонас.

Голи: Кулач (79, 82).

Юрій Максимов дійсно дав шанс проявити себе багатьом резервістам. Зокрема на полі з’явилися такі футболісти як Євген Опанасенко, Микита Татарков, Артем Челядін, Дмитро Щербак, Павло Ребенок та Іван Пешич. Словом — всі хто не грає в чемпіонаті. Відповідно і схему Юрій Максимов обрав з чотирма захисниками, адже за відсутності Сергія Яворського золоте захисне тріо розривається. Зрештою, ФК «Львів» також випустив далеко не бойовий склад. У порівнянні з матчем чемпіонату проти «Зорі», Вадим Деонас зробив дев’ять змін.

У першому таймі полтавці більше володіли м’ячем і мали забивати. На четвертій хвилині після штрафного Васін відпасував на Челядіна і Артем пробив вище воріт. На шостій хвилині шанс забити швидкий гол втратив Євген Опанасенко. Захисник підключився до атаки правим флангом, відгукнувся на подачу Павла Ребенка, але не зумів дотягнутися до м’яча. Він же на 19-й хвилині після чудового закидання від Микити Татаркова пробив у поперечку. Ще кілька раз львів’ян виручав Орест Костик.

Біля воріт Ткаченка варто відзначити момент на 20-й хвилині, коли захисники намагаючись вийти з оборони подарували м’яч Назарію Ничу. Він пробивав правого кута штрафного майданчика і після цього пострілу «Ворсклу» врятував Олександр Ткаченко.

У другому таймі ворскляни продовжили домінувати. На 51-й хвилині зі штрафного подавав Денис Васін і Станіслав Демків в дивом виніс м’яч на кутовий з лінії воріт. На 56-й хвилині з-за меж штрафного майданчика класно пробивав Дмитро Щербак. Його удар відбив Орест Костик, і з другої спроби забрав м’яч до рук.

Юрій Максимов зрозумів, що без гравців основи матч можна й не врятувати, і на 64-й хвилині виконав одразу чотири заміни. На полі з’явилися Ігор Предута, Ібрахім Кане, Влад Кулач та Олександр Скляр. Кане міг одразу ж забити, але його перший удар по воротах вийшов невлучним.

Перевага «Ворскли» мала колись втілитися у гол. Це нарешті сталося на 79-й хвилині. Альюн підключився до атакувальних дій команди і відав класну діагональ до штрафного на Кулача. Влад головою красиво переправив м’яч у ворота — 1:0. Нарешті це сталося.

Через дві хвилини ворскляни організували атаку правим флангом. Ігор Пердута подав до штрафного майданчика і знову Влад Кулач переправив м’яч у ворота — 2:0.

У кінцівці матчу полтавці володіли м’ячем і довели матч до перемоги. «Ворскла» проходить в 1/8 фіналу Кубка України.

Види спорту:

Футбольні турніри: