Аматорський чемпіонат України: СК «Полтава» зіграла внічию з «Тростянцем»

Команди не змогли забити одна одній

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся матч п’ятого туру Чемпіонату України з футболу серед аматорів між СК «Полтава» та ФК «Тростянець» з однойменного міста Сумської області. Після поразки від «Мотора» у першому турі, полтавці виграли всі матчі й сьогодні могли продовжити переможну серію.

СК «Полтава» — «Тростянець» 0:0

«Полтава»: Тельнов, Савенков, Томенко, Підлепич, Лобойко, Собко, Карась, Куімов (Пономаренко, 46), Горжуй (Червонцев, 68), Місяйло, Кірпіченко (Тимченко, 46, Горбунов, 77).

Головний тренер: Володимир Сисенко.

«Тростянець»: Овчаров, Чмирьов, Хомич, Курило (Зимовець, 90+5), Богачов (Деревинський, 78), Стацюк (Кубай, 68), Анцибор (Сліпухін, 29), Мигаль (Ревін, 86), Гудзь, Гаврась.

Головний тренер: Сергій Коритник.

У першому таймі команди не бали великої кількості моментів. На шостій хвилині зі штрафного небезпечно пробивав Андрій Богачов, але пробив вище воріт. Полтавці найбільш небезпечний момент мали на 44-й хвилині, коли після подачі з кутового пробивав Роман Кірпіченко — теж неточно. Інший ігровий час колектив провели в обопільній боротьбі, але без явної переваги якоїсь з команд. Захист справлявся зі своїм завданням краще ніж атака, тому якихось надто небезпечних моментів не було.

У другій половині Володимир Сисенко виконав ряд замін, команда перебудувалася і заволоділа перевагою. Кілька разів полтавці дивом не забили. На 55-й хвилині Андрій Місяйло після помилки захисників опинився на ударній позиції перед воротами, але сам не очікував такого подарунка від суперників і не зумів пробити. На 73-й хвилині дивом не забив Лобойко. Захисник «Полтави» подавав з лівого флангу і м’яч ледь не залетів у ворота. «Тростянець» виручила стійка воріт. На 81-й хвилині хрестовина врятувала гостей після удару Пономаренка, а на 83-й Овчаров блискуче потягнув удар Андрія Місяйла зі штрафного.

У підсумку — нульова нічия. У наступному турі «Полтава» поїде в гості до «Вовчанська».

Види спорту:

Футбольні турніри: