«Олімпік» — «Ворскла»: більшість експертів кажуть, що «Ворскла» не виграє

Наші футбольні прогнозисти поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбудеться матч сьомого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Олімпіком». Гра розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Напередодні цього матчу у «Ворсклі» стався спалах коронавірусу. Позитивні тести здали багато футболістів і троє тренерів. Не зважаючи на брехню спортивного директора, який після оприлюднення цієї інформації у пресі, публічно заявив, що команда тренується у штатному режимі, у тренерів все добре, а «коронувалися» зовсім не ті футболісти, пізніше сам Юрій Максимов підтвердив що він, два його помічники і семеро (!) гравців основи захворіли. Команда кілька разів здавала тести, і після останнього тестування було вже менше позитивних результатів, але тренувальний процес було порушено, а команду на гру виведе Сергій Долганський, як ми і повідомляли.

Букмекери вважають фаворитом саме «Олімпік».

П1 — 1,83     Х — 3,75     П2 — 4,10

Більшість наших експертів також вважають, що «Ворскла» сьогодні не виграє.

Сергій Лукаш: «Боюся, що „Ворскла“ сьогодні програє. На поле вийде не зрозуміло який склад, та ще й без головного тренера на лавці. Буде дуже важко. Це все було б не страшно у поєдинку зі слабким суперником, але нинішній „Олімпік“ не з таких. Команда Ігоря Климовського за організацією гри нічим не поступається ворсклянам. Мій прогноз — 2:0 на користь господарів».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» не відскочить. Думаю, через кадрові проблеми, сьогодні команді доведеться грати на відбій. Але скоріше за все, це не вдасться. Мій прогноз — перемога «Олімпіка» з рахунком 1:0

Юрій Мармач: «Матч закінчиться з рахунком 0:1. Гол заб’є Руслан Степанюк»

Сергій Чуйченко: «Не зважаючи на проблеми зі складом і тренерським штабом, які виникли через коронавірус, я вважаю, що „Ворскла“ сьогодні не програє. Полтавці будуть надмотивовані, і команда в принципі чудово підготовлена з тактичної точки зору. Мій прогноз — 1:1. Го заб’є Руслан Степанюк».

Види спорту:

Футбольні турніри: