Ослаблена коронавірусом «Ворскла» перемогла «Олімпік»

Полтавці продовжують ділити з «Динамо» перше місце

Сьогодні у Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся матч шостого туру між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Олімпіком». Полтавці ослабленим складом і без головного тренера приїхала в гості до міцного суперника. Проте навіть за таких умов полтавцям треба було підтримувати реноме і утримувати позицію лідера в турнірній таблиці. Полтавцям все вдалося, хоча матч складався ой як непросто.

«Олімпік» — «Ворскла» 0:1

«Олімпік»: Кічак, Снурніцин, Цимбалюк, Лебеденко, Є. Пасіч, Бабенко, Політило (Романовський, 84), Тейшейра (Чогадзе, 85), Завійський (А. Кравчук, 75), Альваренга (Беніто, 58), Каргбо (Шахаб, 58).

Головний тренер: Ігор Климовський.

«Ворскла»: Різник, Чеснаков, Альюн, Сапай (Челядін, 11), Сємілєт (Д. Кравчук, 46), Пердута, Якубу, Пуцлін, Васін (Щербак, 65), Кулач, Степанюк.

Тренер: Сергій Долганський.

Гол: Кулач (70).

На 90+2 хвилині був вилучений Наджеб Якубу (друга жовта)

Отож Сергій Долганський обрав схему 4-4-2 і випустив наступний склад. Місце у воротах зайняв Дмитро Різник. У центрі захисту зіграла пара Володимир Чеснаков — Альюн. Останній був під питанням, адже мав позитивний тест на COVID-19. Втім, повторний тест Альюна виявився негативним, і француз перед амтчем приєднався до основної групи. Ліворуч у захисті вийшов Вадим Сапай, праворуч — Наджеб Якубу. У центрі поля вийшли Давід Пуцлін та.. Ігор Пердута, участь якого теж була під питанням і теж через коронавірус. На флангах атаки зіграли Даніїл Сємілєт праворуч та Денис Васін ліворуч. В атаці вийшли Руслан Степанюк та Владислав Кулач.

Вже на 11-й хвилині ушкодження зазнав Вадим Сапай. Сергій Долганський випустив Артема Челядіна, який зіграв у центрі, Ігор Пердута пішов на правий фланг захисту, а на позицію Сапая пішов Якубу.

Перший тайм видався для полтавців нервовим. Гості контролювали гру і створювали моменти. Небезпечні нагоди мали Каргбо, Тейшейра та Завійський. З ударами суперників впорався Дмитро Різник. У «Ворскли» можна згадати хіба що удар Дениса Васіна зі штрафного, який влучив у стінку і заробив кутовий, який нічим не закінчився.

У другому таймі більшість моментів так само створили олімпійці. На 58-й хвилині небезпечно пробивав Євген Пасіч, з ударом впорався Дмитро Різник. На 62-й по черзі могли забивати Шахаб та Тейшейра. Удар іранця заблокував Альюн, а постріл Тейшейри був неточним.

За такої важкої гри для ворсклян, гол на 70-й хвилині стався як грім серед ясного неба. Ворскляни заробили право на штраяний на лівому фланзі біля центральної лінії. Давін Пуцлін подав до штрафного майданчика суперників. Дмитро Щербак у боротьбі із захисником прийняв м’яч і скинув на вільного Влада Кулача. Той пробив по воротах і м’яч рикошетом від Цимбалюка залетів у ворота — 0:1. Фантастика.

Звісно ж гол прокинув донецьку команду і «Олімпік» кинувся рятувати ситуацію. Найнебезпечніший момент мав Беніто на 88-й хвилині і з чудової позиції пробив набагато вище воріт, хоча намагався поцілити у ближню дев’ятку. На 92-й хвилині до штрафного майданчика проривався Шахаб і Наджеб Якубу зупинив його ціною вилучення. Але навряд чи ганця сваритимуть за цю червону картку, адже він цілком ймовірно, врятував для «Ворскли» перемогу. Полтавці зберігають лідерство і длять з «динамо» перше місце.

Види спорту:

Футбольні турніри: