Чемпіонат Полтавщини (Вища ліга): СК «Полтава» розгромила «Лубни» (відео)

Команда Володимира Сисенка забила аутсайдерам чотири голи

21 жовтня у Полтаві на стадіоні «Локомотив» відбувся матч 14-го туру Вищої ліги Чемпіонату Полтавщини з футболу між СК «Полтава» та «Лубнами». Полтавська команда в вже має в кишені «срібло» чемпіонату, а «Лубни» — передостанню позицію. Словом, у цьому матчі був явний фаворит і явний андердог. Будь-який матч крім перемоги полтавців був би сенсацією. Сенсації не сталося.

«Полтава» — «Лубни» 4:0

«Полтава»: Старовойтов, Власенко, Чижов (Савенков, 46), Червонцев (Куімов, 46), Томенко (Підлепич, 62), Пономаренко (Абазов, 46), Карась, Горжуй, Горбунов (Кірпіченко, 46, Даниленко, 62), Зоря, Місяйло.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

«Лубни»: Луговенко, Павленко, Сухонос (Гресько, 46), Бувалець, Чорнуха, Ліхтанський, Загоруйко (Мисник, 46), Петренко, Сірий (Шумейко, 46), Антоненко, Голуб (Шоха, 82).

Головний тренер: Анатолій Гришанович.

Голи: Карась (11), Зоря (23, 81), Горбунов (39).

На 15-й хвилині був вилучений Дмитро Петренко (друга жовта)

Більшість розгромів починаються зі швидкого голу. Так сталося і тут. Полтавська команда на 11-й хвилині заробила право на кутовий, який втілила у гол. Олександр Пономаренко виконав подачу з правого флангу, а Євген Карась головою переправив м’яч у ворота — 1:0.

На п’ятнадцятій хвилині «Лубни» ще й опинилися у меншості. Дмитро Петренко порушив правила, отримав гірчичник і відреагував на нього нецензурною лайкою на адресу арбітра. Так жовта картка перетворилася на червону. Через сім хвилин полтавці забили вдруге. І знову з кутового. Цього разу захисники «Лубен» впоралися з подачею, але програли підбір. Роман Зоря підібрав м’яч і майстерно закинув його у дев’ятку — 2:0.

Лише за такого рахунку «Лубни» вперше свідомо пробили по воротах. На 29-й хвилині Костянтин Сірий отримав м’яч на правому фланзі і пробив у бік воріт Старовойтова — м’яч пролетів далеко від воріт.

Втім, полтавці доволі швидко довели рахунок до розгромного. На 39-й хвилині Дмитро Горбунов увійшов до штрафного майданчика, підійшов близько до воріт і прокинув м’яч повз воротаря — 3:0. Розгром вже у першому таймі.

У другому таймі домінування «Полтава» продовжилося. Тривожним дзвіночком можна назвати лише ушкодження Романа Кірпіченка, який не дограв матч до кінця. Тренер «Лубен» Анатолій Гришанович прямо під час матчу банально керував футболістами, розповідаючи кому як і куди рухатись. Самостійно команда працювати не могла. Логічним підсумком цього став четвертий гол. На 81-й хвилині Беслан Абазов виконав класне закидання на Романа Зорю, а той прийняв м’яч у штрафному майданчику, і, побачивши що голкіпер вийшов з воріт, перекинув того і оформив дубль — 4:0.

До вашої уваги відео голів цього матчу.

Після матчу тренери команд Анатолій Гришанович та Володимир Сисенко підбили підсумки чемпіонату і поділися враженнями про матч.