Олександр Головко: «Завдання — сформувати у „Кремені“ колектив, який через рік вирішуватиме високі завдання»

Головний тренер кременчуцької команди дав велике інтерв’ю «Sportarena TV»

18 листопада популярний всеукраїнський канал «SportArena TV» опублікував годинне відеоінтерв’ю з колишнім футболістом київського «Динамо», а нині — головним тренером кременчуцького «Кременя» Олександром Головком. Олександр Борисович розповів багато цікавого, як про свою нинішню роботу, так і про минуле у різних збірних команда.

Про завдання у «Кремені»

«Справа не в тому, що мене заманили до Кременчука. Футболістом я був, можливо, непоганим, але зараз я тренер. Який тренер, покаже час. Працювати зі збірними — це одна історія, професійний футбол — інша. Для мене це новий досвід і дуже він цікавий, адже тут клуб з новим президентом, з новими амбіціями, наші бажання збіглися».

«Клубів, які готові вкладати гроші, і хочуть розвиватися — дуже обмежена кількість. А от тренерів набагато більше. Ну і тим більше, я вже півтора року був без роботи, тому потрібно було приймати рішення. Як мені здалося, тут є люди, з якими можна працювати».

«З приводу постійних „договірняків“, убитих полів і т. д. розмови залишаються розмовами. А якщо ми говоримо про спортивну частину: про футболістів, про розвиток, про тренерську роботу, то тут це все є».

«Моє завдання в „Кремені“ дуже просте — сформувати колектив, який через рік, а можливо трохи більше, зможе вирішувати більш високі завдання, відповідно до вимог президента. Нинішній „Кремінь“ це клуб на базі МФК, і якщо раніше він фінансувався з бюджетних коштів, то зараз президент вкладає свої. І звісно ж, він має думати про розвиток, бізнес і т. д. Є стратегія закріпитися у Першій лізі».

Повне інтерв’ю про роботу в молодіжній збірній України, Миколу Шапаренка, Богдана Лєднєва, Віталія Миколенка, Валерія Лобановського та багато іншого дивіться на відео.

Види спорту:

Футбольні турніри: