«Ворскла» беззубо програла «Динамо»

Полтавці провели найгірший матч під керівництвом Юрія Максимова

Сьогодні у Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч одинадцятого туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо». Коли полтавці востаннє грали з киянами, ці команди змагалися за трофей — Кубок України. Тоді в ігровий час переможця так і не визначили, і все йшло до серії пенальті. «Ворскла» з того часу лише прогресує, а «Динамо» змінило тренера, вийшло в Лігу Чемпіонів і зараз знаходиться на стадії розбудови. В гості до змученого щільним графіком лідера приїхав нахабний полтавський андердог, який вже зайняв третю сходинку турнірної таблиці, і не проти опинитися ще вище. Втім, матч обернувся суцільним розчаруванням як для полтавських вболівальників, так, ймовірно і для нейтральних.

«Ворскла» — «Динамо» 2:0

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Попов, Забарний, Миколенко, Андрієвський (Лєднєв, 61), Шепелєв, Шапаренко (Караваєв, 850, Циганков, Де Пена (Гармаш, 61), Вербіч (Супряга, 81).

Головний тренер: Мірча Луческу.

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута (Дубко, 77), Яворський, Альюн, Ребенок (Пешич, 46), Якубу, Скляр (Власов, 770, Пуцлін (Челядін, 72), Кане, Щербак (Кравчук, 46), Степанюк.

Головний тренер: Юрій Максимов.

Голи: Циганков (14), Вербіч (36).

На 82-й хвилині був вилучений Ілля Забарний.

На 90-й хвилині був вилучений Ібрахім Кане

За відсутності травмованого Володимира Чеснакова Юрію Максимову довелося відійти від звичної схеми з трьома захисниками. Так, місце у воротах зайняв Олександр Ткаченко. У центрі захисту зіграла пара Сергій Яворський — Альюн. На правому фланзі у захисті вийшов ігор Пердута, ліворуч — Павло Ребенок. У центрі півзахисту зіграли Олександр Скляр та Давід Пуцлін. На флангах півзахисту зіграли Ібрахім Кане праворуч та Наджеб Якубу ліворуч. В атаці вийшла пара форвардів Дмитро Щербак — Руслан Степанюк.

Перший тайм у виконанні ворсклян заслуговує на всі найгірші епітети. У команди зовсім нічого не виходило в атаці, а контроль м’яча на власній половині поля часто закінчувався обрізками і атаками на ворота Ткаченка. Динамівці повністю володіли ініціативою і закономірно забили швидкий гол. На 14-й хвилині Вербіч увійшов до штрафного майданчика по правому краю і віддав повз Альюна під удар Циганкову. Папу перебував у ролі статиста. Віктор же опинився перед порожнім кутом воріт і спокійно пробив повз Ткаченка — 1:0.

На 17-й хвилині Микола Шапаренко пошив у дурні Пердуту віддав під удар Карлосу Де Пені, а той з-за меж штрафного майданчика влучно пробив. Це був би чудовий другий м’яч, але на щастя на матчі був VAR, який зафіксував офсайд під час розвитку цієї атаки.

Втім, полтавці продовжували провалюватись, а «Динамо» атакувати і другий, вже легальний, гол абсолютно не забарився. На 36-й хвилині Карлос Де Пена випередив Яворського і прострелив з лівого флангу. Беньямін Вербіч у воротарському майданчику вдало замкнув цей простріл — 2:0. Поруч знову був Альюн і знову ніяк не завадив. Жахливий тайм, жахлива гра і вся надія не прочухан від Юрія Максимова у роздягальні.

У другій половині Юрій Максимов зняв з гри повільного Павла Ребенка, випустивши на його місце Івана Пешича. Замість Дмитра Щербака на полі з’явився Данило Кравчук. На початку першого таму ворскляни дійсно позначили певну активність. На 49-й хвилині Пешич небезпечно навішував з лівого флангу. У штрафному майданчику був Степанюк, але Руслана відтісняв Забарний і не дав тому пробити. «Динамо» відповіло вбивчим моментом від Шапаренка. Микола пробивав по воротах, але Ткаченко ногою дивом відбив цей матч. На 65-й хвилині найнебезпечніший момент мав Степанюк. Руслан прийняв передачу від Пешича і пробивав точнісінько в кут воріт, але удар парирував Бущан.

Загалом, «Динамо» було набагато ближче до третього голу, анід «Ворскла» до першого. Полтавці продовжували обрізатися і «привозити». На щастя Олександр Ткаченко раз по раз виручав команду і не дав рахунку стати розгромним. Натомість команди «обмінялися» вилученнями. Тож крім очок ворскляни втратили ще й Ібрахіма Кане на найближчі матчі.

У підсумку маємо найгірший матч «Ворскли» під керівництвом Максимова і ганебну, беззубу поразку.

Види спорту:

Футбольні турніри: