Анастасія Ковальчук завоювала «бронзу» етапу Кубка країни

Кременчужанка Анастасія Ковальчук — минулорічна абсолютна чемпіонка України з «піраміди» (вільна, динамічна, комбінована) — виступила у турнірі 2-го етапу Кубка України-ФСБУ (федерації спортивного більярду України) серед жінок із вільної піраміди.

Змагання у Рівному (9 учасниць) розпочався впевненою перемогою нашої землячки над Тетяною Таловою (Дніпропетровськ) — 4:0. У другому раунді кременчужанка у запеклій боротьбі програла Вікторії Івановій (Київ) — 3:4. Після цього — для виходу у півфінал треба було грати додатковий поєдинок (нижня сітка, 4-й тур), в якому Анастасія Ковальчук із величезною напругою перемогла Тетяну Мелихову (Київ) — 4:3 і вийшла таки до півфіналу 2-го етапу Кубка України-ФСБУ.

Однак у півфіналі справжньої боротьби на вийшло — Анастасія Ковальчук програла Марії Пудовкіній (Дніпропетровськ) — 1:4 і звоювала бронзову медаль.

Загалом у Рівному Анастасія Ковальчук зіграла чотири кубкові матчі, в яких здобула 2 перемоги, виграла 12 партій із 23-х, результативність її гри становила 57,33%.