«Олімпія» з Савинців — переможець Кубка Полтавщини з футболу 2020

Олімпійці забили переможний гол на останніх секундах матчу

Сьогодні у Кременчуці відбувся фінальний матч Кубка Полтавської області з футболу. У боротьбі за трофей зійшлися СК «Полтава» та «Олімпія» з Савинців. У цьому матчі важко знайти фаворита. З одного боку, якщо дивитися на турнірну таблицю чемпіонату, то «Олімпія» виглядає як команда яка на голову вища за інших. Втім, саме СК «Полтава» стала тим колективом якому вдалося перемогти «Олімпію». А якщо подивитися на кубковий шлях цих команд, то у полтавців він був куди складнішим. У «Олімпії» фактично на шляху до фіналу олімпійці пройшли лише першолігову «Опішню» та «Харчовик». ДЮФШ «Ворскла» знялася з турніру. Команда Володимира Сисенка ж крім першолігового «Миргорода-2019» ще змагалася з" Великими Кринками" та «Колосом» з Великих Сорочинців.

«Полтава» — «Олімпія» 0:1

«Полтава»: Тельнов, Підлепич (Собко, 59), Томенко, Чижов, Савенков, Пономаренко, Даниkенко, Горжуй, Місяйло (Червонцев, 65), Куімов, Кірпіченко.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

«Олімпія»: Казаков, Світличний, Малик, Богомаз, Ковтун, Рудченко (Бажан, 46), Фабунмі, Субочев, Радченко, Співак (Бурляй), Кунєв.

Головний тренер: Олександр Кулик.

Гол: Бурляй (90+3).

У першому таймі команди не радували глядачів швидкостями та динамікою. Гра проходила у доволі спокійному темпі, а небезпечні моменти були швидше сплесками, аніж наслідком чиєїсь послідовної переваги. Так можна згадати обмін небезпечними прострілами. На 19-й хвилині з правого флангу небезпечно прострілював Роман Світличний, але на щастя для полтавців на цю передачу ніхто не відгукнувся. «Полтава» відповіла схожим прострілом від Романа Кірпіченка на Андрія Місяйла. Андрій не зумів обробити м’яч і його перехопив Роман Кунєв. Колишній ворсклянин розігнав контратаку яка закінчилася кутовим.

Потенційно найнебезпечнішим ударом став момент на 40-й хвилині коли Владислав Рудченко після навісу від партнера пробивав головою в падінні. Але м’яч полетів і вище і лівіше від рамки.

Не залишився без уваги й кременчуцький арбітр Віктор Чернишов. Вже у компенсований до першого тайму час у штрафному майданчику «Полтави» під час кутового у боротьбі впали Олександр Пономаренко та Едуард Богомаз. На повторі видно, що Пономаренко поклав руку на плече суперника. Суддя не розцінив цей епізод як привід для пенальті, й вислухав від гравців «Олімпії» кілька теплих слів і запитань на свою адресу.

У другому таймі тренери почали робити заміни. І якщо вихід Олега Бажана це свідоме рішення Олександра Кулика, то заміни Володимира Сисенка були вимушеними. Пошкодження зазнали Вадим Підлепич та Андрій Місяйло. За моментами у другому таймі теж краще виглядала «Олімпія». На 54-й хвилині небезпечно пробивав свіжий Олег Бажан. «Полтаву» врятував Максим Тельнов. Свої моменти мали Олександр Чижов та Владислав Ковтун. Обидва пробивали невлучно.

Супермомент на 81-й хвилині мала «Олімпія». Після дальнього удару й рикошету від захисника м’яч ледь не залетів у дев’ятку. Удар парирував Максим Тельнов, перевівши м’яч на кутовий.

Вже у компенсований арбітром час «Олімпії» міг приносити кубок Олег Бажан і знову команду врятував Максим Тельнов. І коли вже все йшло до фінального свистка Вадим Бурляй підібрав м’яч після передачі партнера пробив з-під захисника у дев’ятку воріт Тельнова — 0:1.

Варто відзначити, що під час цієї атаки в центрі поля лежав корчачись від болю гравець «Полтави». Втім, у тому епізоді арбітр дав продовжити атаку, а олімпійці не стали вибивати м’яч.

Таким чином «Олімпія» — володар Кубка Полтавської області з футболу 2020.

Види спорту:

Футбольні турніри: