Президент «Гірника-Спорт»: «Якщо до першого лютого не знайдемо фінансування — клуб точно зникне»

Петро Каплун прокоментував неочікуваний розпуск команди

Днями з’явилася інформація про те що футбольний клуб «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів розпустив всіх футболістів, надавши їм статус вільних агентів, а сам клуб припиняє існування. Ця інформація підтвердилася спочатку інсайдами, а потім і сам клуб оприлюднив її на офіційному сайті.

Петро Каплун у коментарі клубній пресслужбі розповів деякі деталі поточної ситуації.

— Команди на сьогодні немає, але футбольний клуб «Гірник-Спорт» продовжує існування?

— Як нам повідомили, дитячо-юнацький футбольний клуб залишається. Також залишається спортивний комплекс «Юність». Є Полтавський ГЗК, є міська влада, вони вирішать що робити зі спортивним комплексом. Скажу так, ймовірно оголошені фінансові труднощі у наших партнерів збіглися із бажанням припинити фінансувати клуб, можливо в когось є бажання, щоб клуб повинен зникнути. Можу лише подякувати Полтавському ГЗК, за ті 26 років, які ми провели разом — це підприємство було головним нашим партнером, який підтримував нас фінансово. Можу лише сказати їм дякую за це.

— Поки що важко повірити, що немає команди «Гірник-Спорт»...

— Мені також важко повірити в це. Як це може бути? В нас були зібрані футболісти гідного рівня. Не розумію, хто й чому так вирішив. Поки ми нічого не можемо зробити, нам дали вердикт, який ми прийняли. Ми успішна команда — були чемпіонами Другої ліги, бронзовими призерами Першої ліги. Зараз намагалися досягти ще одного успіху. Але під час руху до цієї вершини нам зробили підніжку. Не знаю, я не хочу загадувати. Я оптиміст, може й команда буде, але поки що гравці вільні агенти, команди немає. Буде фінансування будемо збирати гравців.

— Збирати будете інших гравців?

— Поки не можу сказати, але усіх, кого відпустили попрохали не спішити. Звісно, вони будуть шукати інші клуби... Пара місяців в нас є. Якщо до 1 лютого не знайдемо фінансування. То команди вже точно не буде.

Нагадаємо, що після першого кола Першої ліги «Гірник-Спорт» посідає четверту сходинку турнірної таблиці.

Види спорту:

Футбольні турніри: