Тренер «Гірника-Спорт»: «Сподіваюсь всім виплатять зарплату за контрактом»

Ігор Жабченко / Фото з офіційного сайту «Гірника-Спорт»

Ігор Жабченко прокоментував раптовий розпуск команди та тренерського штабу

Після того як «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів несподівано оголосив про розпуск команди, головний тренер Ігор Жабченко прокоментував цю подію в відеоінтерв’ю клубній пресслужбі. Ми зібрали найцікавіше з того що сказав Ігор Валентинович.

Про підсумки першої частини чемпіонату

«Видалася важка кінцівка. Дві домашні поразки тяжко вдарили по команді. Але останній матч, в якому ми вирвали перемогу в „Прикарпаття“ дещо згладив ситуацію. Все було проти нас: важка гра, важке поле, ми грали проти 14 людей. Але хлопці все витримали й довели, що не дарма знаходяться вгорі турнірної таблиці. Ми за літо зліпили непоганий колектив. Без спадів не буває і все перше коло не вдалося проти рівно. Втім, команда гарно виглядала і заявила про себе».

Про розпуск команди

«Нас зібрав президент і сказав, що фінансування для клубу не має. Футбол був в місті 26 років і зараз вже не буде. Це дивно, враховуючи, що команда знаходиться вгорі турнірної таблиці. Напевно це комусь не подобається. При цьому, якщо порівнювати з іншими клубами у першій лізі, то у нас найменші зарплати і премії. Футболісти не приходять до нас за грошима, вони роблять собі ім’я і далі йдуть на підвищення в інші клуби. Але і цього тепер не буде».

Про майбутнє

«Цієї команди яка була вже не буде. Футболісти отримали статус вільних агентів і розійдуться по різних клубах. Зібрати новий колектив не так вже й легко».

«Пішла команда, а з нею і тренерський штаб. Я не можу уявити що буде далі. Я втомився кожні пів року збирати нову команду. Подивіться як нас судять. Напевно ми стали комусь поперек горла».

«Я повернувся в рідне місто, ми з нуля все створювали і ось так все перекреслювати, це не нормально. Комусь це, мабуть, вигідно».

«Я сподіваюся, що виплатять зарплату. Також клуб заборгував премії. Хотілося б, щоби все було по-людськи. Щоб „Гірник-Спорт“ розрахувався, всі потиснули один одному руки й розбіглися».

До вашої уваги повна версія інтерв’ю:

Види спорту:

Футбольні турніри: